Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cnm kuzenim kullandı yumurtlamayı olumlu yonde etkiliyor... 2.ayında hamile kalmıstı allah bagııslasın suandada 2 yaasında kızı var...bu doktor kontrolu altında uygulanan bir yontem... doktoruna danışman daha faydalı cunku senin iseğin uzerine uygulanan değil doktorun luzum gordugunde uygulanıyor... cnm senin yumurtalarında ve ya gebeliğe her hangi bir engelin yoksa ilaç tedavisi onermem tabiki bu tamamen benim gorusum.. cunku bu tarz hormonlu ilaçların gelecekte kistlere sebebiyet verildigi soleniyor..

Arkadaslar merhaba ben esma

Sitedeki hamilelikle ilgili yazilari okuduktan sonra bende uye olmaya karar verdim.Ben Amerikada yasiyorum sanirim bircogunuz Avrupanin cesitli ulkelerinden yaziyorsunuz.Esim ve ben 1,5 yildir evliyiz ve cocuk sahibi olmaya karar verdik fakat korunmayi birakali 8 gun oldu tam yumurtlama zamaninda hastaligimdan 15 yada 16 gun sonra iliskiye girdik gun asari.Bende cok fazla hamilelik belirtileri yok sadece supheli iliskiden iki gun sonra kasiklarimda cok agri oldu simdi ise asiri derecede su ihtiyaci hissediyorum ve bu nedenlede idrara cok cikiyorum goguslerime gelince bir sizi yok ama biraz sistiler 🙂.Anliycaginiz arkadaslar daha adetim gecikmedi ve midem bulanmiyor diye bosuna mi hevesleniyorum acaba?Bana yardim edin 3 gun beklemek cidden zormus.
Hepinizi cok opuyorum

canım öncelikle hoşgeldin aramıza, bebiş isteyince hepimiz hemen olsun istiyoruz beklemeye tahammül edemiyoruz. seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım benzeri durumları hemde çok defa. sana tavsiyem kendini çok kaptırma. biraz daha sabretmeye çalış. 🙂

herkese merhaba, yazdıklarını verdiğiniz moralleri desteği okuyunca hemencecik üye olmak istedim...
ismim tugba 11 aylık evliyim, son 3 aydır korunmuyoruz..geçen ay 6 günlük bi gecikme yaşadım ama psikolojik olduğu söylendi.. benim sorum şu arkadaşlar; reglime ortalama 1 hafta var ancak 1 hafta önce göğüslerimde hassasiyet başladı acıma vs ama şu an yok çok nadiren oluyor.. özellikle son 4 gündrü kasıklarıma sanki iğne batması gibi sancı hissediyorum, ve yine 4-5 gündür ayakta dururken de otururken de belim ve sırtım da ağrılar hissediyorum oturmak isteği oluyor bu durumda o kadar yanii..
uyku isteğim çok fazla, ayıptır söylemesi gazlı da oluyorum bu aralar bir de hassasiyet var hemen agresiflik gösterebiliyorum yada kolay ağlıyorum bir de bugün öğleden soradan itibaren midemde yanma hissi var.. üst kirpiklerimde hafif karışmış sanki 2 gündür.. ayrıca sık sık tuvalete çıkıyorum ayıptır sölemesi..
bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ya da bilmiyorum ya hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum 🙁 sizce?

Son düzenleme:

kizlar bana yardim edin moralim cok bozuk yaaaa hamile kalmak istiyorum adet gunume 2 gun kaldi ben erken testlerden yapiyorum negatif sonuc veriyor ama hamile moduna kendimi sokuyorum bu da beni psikolojik olarak etkiliyecek diye korkuyorum.

Tugba merhaba ben esma bende yeni uye olanlardanim yazdiklarini okudum ve bildigim kadariyla belli basli bircok hamileleigin belirtilerini yasamissin umarim hamilesindir.Ben seninkiler kadar isarete sahip degilim ama genede bir umut bekliyorum.Allah sana hayirli bir bebis nasip etsin insallah.

esma çok memnun oldum tanıştığıma, yaa bilmiyorum geçen ay reglim geciktiğinde hiç böyle hislere kapılmamıştım ama bu ay içimde bi heyecan bi his var hani malum olur derler ya öyle hissediyorum ama işallah psikolojik değildri bu bulgular hayal kırıklığı yaşatmasın Rabbim kimseye 🙁

Merhaba Gul cok tesekkur ederim hosbulduk cevabin icin cok tesekkur ederim. gercektende biraz oluruna birakmak lazim neden insan oyle yapamiyor bilmiyorum ama denemek lazim yoksa birsuru hamilelik testleri alip maddi zarara ugrayabilirim 🙂🙂

Tugba simdi tekrar bir yazi okudum bu amerikali doktorlarin yazdigi bir yazi senin belirtilerin burada cok var. canim SEN hamile olabilirsin.Lutfen ogrenirsen bize de haber ver.

Erken tani koyan ev testlerinden alip yaptin mi hastaligin ilk gununden itibaren gosteriyomus cunku belki onlar biraz yardimci olabilir.

Geri