Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

fatosscum bu gördüğün kanama implantasyon kanaması olabilir yani bebek rahim duvarına tutunmaya çalışırken kılcal damarlardan gelen kanama olabilir ama damla damla geliyor olması ve iki gün sürmesi olmayabilir anlamınada geliyor lakin şunuda söyleyeyim ki ara kanamalarda olabilir bende de olmuştu ama doktor bu ara kanamayı ultrasonla tesbit etmişti sende görünmediğne göre ilk seçenek daha kuvvetli sanırım... hayırlısı olsun bekle bakalım biraz yada arkadaşlarında dediği gibi bir kan testi yaptır..

fatosss...hamile olabilirsin..erken gebelik teşhisinde kullanılan testler var onlardan yapsana..geçen gün gulten e de yazmıştım..fortel adı..hamilelik oluştuktan yaklaşık 7-8 gün sonra sonuç veriyo..umarım herşey istediğin gibi olur..herkese sevgiler..

arkadaşlar mrb.bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.umarım İmplantasyon kanaması dır.sizi tekrar bu konu hakkında bilgilendiricem aslında bende çk merak ediyorum kızlar ama dr.da erken dediği içi şimdiden ümitlenmek te istemiyorum açıkçası bakalım gelişmeleri size tekrar anlatırım
gerçi hala damla damla geliyo ama

Fatoşcum umarım en kısa zamanda anne olursun 🙂Sorununa gelince Bence yumurtlamaya bağlı lekelenmeler olabilir bende bir dönem böyle sorunlar yaşadım bayanların çoğunda bu tip şikayetler olabiliyor baktınki bu durum 4 ay dan fazla sürdü tekrar jinekoloğa gidip hormonal testler yaptır. Canım Ümidini kaybetme sakın şimdiden çok geçmiş olsun🙂

canımm çok teşekkür ederim inanın biraz olsun rahatladımmm
kendinize iyi bakın sizde iyi hafta sonları geçirmeniz dileğiyle🙂)))))

fatoşşş valla bende çok hevesliyim bebiş için inş.. canım hamilesindir ve sonrasında darısı bizlerin başına olur 🙂🙂🙂

Benimde bu ay için tamamen umutlarım gitti çünkü düngece regl oldum🙁 test negative demiş olmasına rağmen, gecikmenin vermiş olduğu heycan vardı vee umutluydum ama mağlesef.. Cenabı Hak isteyen herkese hayırlısı ile evlat nasip etsinn.. aminnn....

kızlarrr bişi sorucam..daha önce de sormuştum ama cevap gelmedi..daha önce yumurtlamayı kolaylaştırıcı ilaç kullanan ve sonuç alan oldu mu acaba..klomen falan gibi..hani içiyosun sonra bebek çelışması yapıyosun🙂 var mı kullanan ya da fikri olan..

canım merhabalar ben cycloprogynova kullandım ama sonuç alamadım. gerçi 2 defasında teorik olarak yumurtlama günüm olan günlerde eşim şehir dışındaydı bununda etkisi olabilir.

Geri