Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

slm canım senin haberini sabırsızlıkla bekliyorum hala o yöntemi uyguluyomusunseninde hayırlı haberlerini bekliyorum habersiz bırakma bizi
slm canim evet hala o yontemin uzerindeyim insallah dogrudur ve cok guveniyorum cunku hamile olanlarla ayni durumdayim insallah dogrudur esimden once sizle paylasicam cunku bende cok merak ediyorum insallah su yontemi.

slm duygum , cok saol inş.öleyimdir. Daha önce de yazdıgım gibi bende hep psikolojik die dusunuyordum bu degısımlerı ama akıntıda baslayınca daha bi süphelenmeye basladım cunkı ilk istenmeyen gebeliğimde de reglim gelmemişti ve akıntım vardı.Ana yınede 2 gun daha beklemek ıstıorum. İnş. güzel haberi burda sizlerle paylasırım 🙂

Acaba bu akıntı beyaz kaygan sıvımı ??? ??? ???

slm kizlar hamli olunca ates isisi kac olmasi lazim bilgilendirirseniz sevinirim.
Canım hamiş olunca su derecede olacaksın diye birsey yok... 1 ay boyunca olcmen gerekiyorkii normal dereeceni bilesin yumurtlama dereceneni bilesin regl dereceni bilesinn..bu ateş ölçme yontemii hergun ateşin olcumuylee yumurtla gununun tespiti için uygulanıyorr.. ve regl doneminde gecikme yasıyorsan ve derecen düşme yerine artışş gosteriyorsa o şekil anlaşılırr gebelikkk.. sadece bugun ölçüp ben hamilemiyim diye yorumlanılacak bir yontem değil.. herkesinn ateşş düzenii farklı... Ateş ölçme yontemi ile hamile kalmak emek harcanan bir yontem.. inşallah hamilesindir canım.. inşallah kimsenin kucagıı boş kalmaz... Allah hepinizin gonlune gore versinn...

selam kızlar..adet günüm bugün..dün epeyce karnım ağrıdı.hatta her an adet oldum sandım..çünkü benim ilk doğumdan sonra sadece fazla karın ağrısı adet olduktan bir iki saat sonra oluyor..öncesinde belli belirsiz bir ağrı oluyordu ama bu defa daha fazla ve uzun sürdü.şu sırlara fazla hareketliyim,ona da bağladım..
yaklaşık son 1 haftadır sabah aç karnıma ve gün içinde birşeyler yedikten sonra hafif bir mide bulantısı ve yanması oluyor.acaba lar geliyor aklıma..ama fazla ümitlendirmek istemiyorum kendimi..
evet,bugün adet günüm ve şimdilik bir şey yok..hafif sarımsı uçuk pembemsi bir akıntım var..ve göbeğimin üst kısmında bir ağrı...

kizlar merhaba ben yeni uyeyim oncelikle hepimiz en kisa zaman da hamis oluruz insallah.benim reglim normalde hep duzenlidir sadece gecen ay 3 gun erken oldum. bu ayda 3 gun gecti hala olmadim ama bu ay kendimi biraz farkli hissediyorum ,yaklasik 15 gundur karnim sis kasiklarimda arada agri oluyo inanilmaz bi gaz var,normalde istahsizimdir biraz istahim acildi gibi,siksik tuvalete gidiyorum.goguslerimde 3 gundur cok hafifi sisti,birde hava sicak olmasina ragmen usuyorum,bel agrimda bacak agrimda var.reglime 5 gun varken test yaptim negatif cikti galiba erken yaptim.birkac gun daha bekleyip tekrar test yapacagim.hayirlisi neyse o olsun.