2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
uyudum biraz uyandım simdik de açma ve mercimek köftesi yapıyorum deli gibi kendi kendime ve yicek olan da bir tek ben.dinçer tükkanda kebapları götürmüş aradım öyle dedi..bana un getircek allah bilir ne kadar zamandır hamurişi yapmamışımki unun olmadığının farkında bile değilim

ara ara keskin bir kasık agrım var daha bgn gittim dr.a ama tırstım yine de birazcık yahuu

ohh afiyet olsun. mercimekli köfteyi de pek severim
ya bende de bugün bir tuhaf heyecan var. sanki doğuracakmış gibi hissediyorum kalbim pır pır ediyor 🙂

belim ağrıyor sürekli ama anlamadım ne iş

teyzemler gitti geldim. allahtan bu arada kimse doğurmamış
dae elmas suyu ne

zenginsin diye taşlı sulardan mı içiyorsun
:meri::meri:
evet taslı taslı cok guzel oluyo
elma suyunun ıcıne elmas serpıstırıyosun onu demlemeye bırakıyosun öle yapılıyo ahaha ahhaha

kıslar benıdme cok agrım var ya
ama cok tuhaf bı agrı
adet olmusum gıbıyım

karnım da fena halde sert
cok kısa sure yumusuyo sonra yıne sertlesıyo
hanı cısınızı tutarsınızda kaskatı olur ya aynen öle
wc sorunumda yok gaz desem mıdemde rahat anlamdım gıttı
ayakta duruyorum hep ama ayaklarım dızlerım agrıdı

Ayy ne kadan da formdan düşmüşüz kızlar.. Sayfalarca yazı olması gerekirken şu halimize bak.. Ben de öyle boş boş vakit geçirdim bu saate kadar.. Bi tek nohut yaptım.. O kadan yanı.. Şimdi de kocam geldi... yemek hazırlayayım bari..

ohh afiyet olsun. Mercimekli köfteyi de pek severim
ya bende de bugün bir tuhaf heyecan var. Sanki doğuracakmış gibi hissediyorum kalbim pır pır ediyor 🙂

belim ağrıyor sürekli ama anlamadım ne iş

ay-nennnnn cnm belim ilk defa ağrıyo ve bi garibim iştahım yok
bende kocama bu gece doğurcam didim anlaştık biz kızımla ama beklicek anneannesini yaufffffffffffff

aslı dur kız pır pır edip durma 2 hafta daha sabret canım asya ya söyle yoksa poponu banu teyzen ısırcakmış de

VALLA ANLAMADIM BANUCUM BİR GARİP HİSSEDİYORUM BUGÜN KENDİMİ. İNŞALLAH GELMEYE KALKMAZ BİZİM DELİ KIZ. YOKSA SENDEN ÖNCE BEN POPOSUNU İSİRICAM

ÇOK DA AYAKTA DURMA DAE. SU İÇ YAT .BENİM DE KARNIM HEP KASILIP DURUYOR ZATEN . ARMUT GİBİ ŞEKİLLER ALIYOR. AYY DOĞURAMAM BU HAFTA DOKTORUMDA YOK ZATEN SEMİNERE GİTMİŞ

SEN DOĞURABİLİRSİN AMA İZİN VERİYORUM

SORMA YA HERKES ÇOLUK ÇOCUĞA KAVUŞTU KİMSE BİZİ ARAMAZ OLDU 🙂
BENDE EVDEYİM AMA İŞYERİNDEKİNDEN DAHA ÇOK ÇALIŞIYORUM. KEŞKE DOKTOR RAPOR YAZMASAYDI BOŞA GİTTİ TATİLLERİM