2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
birde kzın ultrasonda kaç haftalık gözüküyor pembik

tam olarak bununla ilgili bişey demedi birkaç gün önde cıkıyordu her zmn bgn sormadım cnm uyumlu gidiyor hemen hemen ama gelişimi çok iyi dedi dr.haftasına göre
yani ult.la sat tarihi uyumlu.
ben 55le hamile kaldım ben cnm 19 aldım şimdiye kdr.bu gidişle 21-22 olacak toplam aldığım kg da herhalde bakalım ..

ultrason kağıdı vermedimi sana yazrdı üstünde
bende 65 ile hamile kaldım 7.5 kilo aldım suan bakalım bizde cumartesi kontrolümüz var

meloş celine ve arci siz de sağolun kızlar..evt ya kocaman olmuş 45 cm boyu normal dedi dr normalmi haftasına göre acaba bilmiyorum kg su bana da iyi geldi maşallah 🙂
ya arci aldık kgları battı balık yan gider hesabı boşverelim gitsin artık bu saatten sonra 🙂 dr da bana diyet mi yapıyorsun sen diyorr he dedim geceleri 11de magnum yiyorum 🙂 öyle bi diyet benimkisi

celine davetiye süper olmuşşş valla iyi eğlenceler size simdiden 🙂
meloşum sen hala iştemisin ya 🙁 yazık sana 🙁

ultrason kağıdı vermedimi sana yazrdı üstünde
bende 65 ile hamile kaldım 7.5 kilo aldım suan bakalım bizde cumartesi kontrolümüz var
hiçbir şey anlamıyorum ben orda yazanlardan maalesef baktım simdi 3 farklı hafta var orda da
35li var 34 lu var 33 lü var bir de ne ola ki bunlar anlamıyorum hiç aman işte uyumlu gelişim gayet güzel dedi dr gerisi boş

battı balık yan gider demi pembik. bende sürekli ağzıma birşeyler atarken buluyorum kendimi.
zaten göbek möbek aldı başını gitti. nasıl vereceksek bu kiloları bilmiyorum 🙂

sanırım boyu sata göre geride anladığım kadarıyla diğerleri de sata göre önde cıkmış cnm..kafası ve kg su yani.koca kafalı bu haziran bebekleri

bugün de işteyim, cumartesi de çalışacam
amaaaaaaaa
1 haziran yerine 28 mayısta inze çıkacam