2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aaa ceylan biz iyiyiz sen nasılsın asıl. kızın nasıl ??? anlatsana doğumun nasıl oldu 🙂
ben iyiyim paşamda iyi doğum epidürel oldu cok rahat bır doğum gecırdım doğum sonrasıda ertesı gun iyiydim gece 1 de oldu sabah ayaga kalktım kızlar sakın korkmayın benımde ilk doğumdu ve cok korkuyordum ama guzeldı kızlar Allah hepınıze nasip etsın benımkı gıbı rahat bır doğum şimdide oğlumlayız tek sorunumuz emmee sorunu erken dogumlarda yaşanırmış damak gelişimi tamamlanmamış oldugundan yoruluyor artık sağıp kaşıkla yedırıyorum bıraz emdıkten sonra canavar doymuyor ama cok guzel bır duygu hepızın az kaldı yaşayacaksınız 🙂 :meri:

Hoşgeldin ceylan..
dae benimki de gelmez o zaman.. sezeryanla alacağız biz onu.. Doğru karar vermişiz demekki.
Geçen ben de anlatıyordum annemlere.. kakasıyla uğraşamam bn onun sokar duşun altına yıkarım poposunu oh mis gibi olur diye..
Korktu oğlanlar bizden...

ayyy sorma ya öle çok bütünleştikki biz kızımla
ben normal halim nasıldı unuttummmmmmmmmmmmmm

yok anam yok hıc dogmaya nıyetı yok bence bu cocuuunn=)

ya senin oğlun mu olmuştu ben kızın nasıl demişim

ne güzel ya kucağına aldın yavrunu. allah analı babalı büyütsün canım
sana da geçmiş olsun

bebiki hemen yıkamayın diyorlar vücudunda koruyucu madde varmış ilk hafta sadece hafif silerek temizleyin diyorlar bu arada
ivet öle dıyolar
ama ıslak bezlede ne kadar temızlenır hanı kafasını falan en azından bı suya tutarım dıyorum
su halıme bak cocuktan esya gıbı bashetmeye basladım
yidim kafayı yidim ben biliyomm

ama bend eıstıyorummmm
hee korktular hişştt sessız ol deme ole yıkmaıycaz en pıs bıızm oğluslar olcak

bizim de babamız küvete falan ne gerek var ki ben kızımı alcam kucağıma gircem duşun altına diyooo...

Heeee dedim kaysın balık gibi kucağından aşağıda görürsün gününüü :meri:

bizim de babamız küvete falan ne gerek var ki ben kızımı alcam kucağıma gircem duşun altına diyooo...

Heeee dedim kaysın balık gibi kucağından aşağıda görürsün gününüü :meri:
bizim babamızdada o modlar var hatta biara yataga besıge ne gerk vr dedı alckmıs koynuna yatckmıs gorgusuzzz=)bende kıbarca çüş dedim kıslarr

sen en güzeli suda doğum yap daeee

suya da azcık banyo köpüğü falan koydurt nefisss