2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mislina doktordaymış bugün belki de sezaryanla doğum yapabilirmiş 🙂
bebekler dörtlenebilir yani 🙂
bizlerde ev işlerine verdik kendimizi habire temizlik yapıp duruyoruz. bende haftaya görücem kızımı bakalım büyüdü mü ??

Kizlar zeynep sterilizator demis ya ben almamistim gorunce aklima geldi siz aldiniz mi, bu pompalari falan temizlmek lazim tabi hastane cantasina koymadan.. ben oyle cikardim koydum...mikrop kapcak bu cocuk benim yuzumden yaa kiyafetleri yikamak da gelmemisti aklima neyse o isi bitirdik

hadi hayırlısı bakalım herkes sıraya girdi ben sonu cekecem bu gidişle

ha benim kız ha seninki inşallah haftada 200gr almışlardır
2 haftadır kendimi besiye cktim

sabah eşimle kalkıp kahvaltı yapyorum öğlen mecburen acıkıyorum
bu ara kızm kilo alsın diye habire hamur işi yapıyorum bende bir acayiplik var eski pantolonlarımı ğiyiyorum ama göbüş büyüdü inşallah kızımda büyümüştür

günaydın kızlarrrrrrrrrrr

kızlar size birkaç soru:::::::::
karnı önünde minyatür gibi kalan+karnı aşağı doğru inen+göğüs karnın arası boşluk olan varmıııııı?????

minerva ben sterilizatör almadım şimdilik. kaynattım emzikle süt pompasını. öyle poşetledim

özbek çok hamur işi yemek bebeğe değil sana kilo aldırır. onun yerine bol meyve ye daha iyi.

minerva ben sterilizatör almadım şimdilik. kaynattım emzikle süt pompasını. öyle poşetledim

özbek çok hamur işi yemek bebeğe değil sana kilo aldırır. onun yerine bol meyve ye daha iyi.
canım üç öğün meyve yiyiorum ama 3 haftada ben 100gr kızımda 500gr almış bakalıım bu iki haftdada böyle denedim cumartesi kime yaramış görcez😀