2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ay canim benim yaaaa. Sen nasilsin iyisin dimi keyfin de yerinde?

Kabak cicegi dolmasi canim, bilmem bilir misiniz ama nefis oluyor.
Aaa kavurmasini yapiyorsun tamam canim uzerine de yogurt doktun mu tamam. :meri:

ayy bunu bilmez miyim . harika olur.

amanda aman ayşe hanım şimdi resmen T.C vatandaşı da mı oldu. yerim ben onu.
göğüslerin yara oldu mu zeynep. krem olarak ne kullanıyorsun ya da yara olmaması için ne yaptın bize de anlat 🙂

Ay canim benim yaaaa. Sen nasilsin iyisin dimi keyfin de yerinde?

iyiyim canım arada çok ani hareketlerde biraz acı çekiyorum birde yan yatamıyorum tek sorun bu şimdilik

Canim birde kizin nasil hani bazen diyorlar ki karninda hangi saatlerde en cok hareket ediyorduysa o saatlerde uyanik oluyor diye, Ayse Naz'da oyle mi canim?
Gece cok kalkiyor musun? Birde en cok seyi merak ediyorum direk sana, gozune bakiyor mu?
Ay o nasil bir duygu cok merak ediyorum yaa.

Zeynepcimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hoşgeldin nasılsın ii misin?
Ayağa kalktın mı? Ayşenazımız nasıl? gaz problemi faln yok inşallah

Canım benim Ayşe Nazımız iyi maaşallah . Bende gayet iyiyim ayağa ilk gün doğumdan 8 saat sonra kalktım. İlk deneme de hallettim korkmayın sakın ve ilk kalkışta yere bakmayın. Aklımdan hep eğer şimdi kalkamazsam bebeğimle temesım gecikir ona bakamam bu anları kaçırırrım diye geçirdim bu sayede kalkışım çok rahat oldu. Gaz problemi yok ama ilk defa dün gece 2 saat boyunca yaygarayı bastık. Gaz çıkarabilmesine rağmen çok ağladı sancısı vardı sanırım sonra sıcaksu torbası koydum ayaklarına rahatladı ilk zor gecemizi atlattık şimdilik.