2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gülko hadi iyisin alttan muayneden yırttan bu hafta da..ama nasıl doğuracağını da öğrenemedin yahu.
neysehayırlısı olsun.bu arada maşallah nazlı kıza.....boy kg süper 🙂

valla yırttım ama sevınemedım yırttıgıma hazırlamıştım kendımı, bu sefer de dr tırstı. hepınız nts gırdınız mı kızlar benı nıye almıyor bu kadın acep?

lovefun fırmayı aradım.şimdi.analıklarda gecerlı değilmiş o.analık dışındakı durumlarda gecerlıymiş.Bana raporu firmaya bana istediğin zaman getir dediler.sen raporu aldın demi şimdi.başka sgk ye fılan bıldırmıyoz raporu direk şirkete vermek yeterli

allah allah sizin firma nerden o kanıya varmış acaba? Analıkta alınan rapor istirahatten sayılmıyor mu ki?

Aldın ben raporumu bu arada sgk ya zaten eksik gün olarak firman bildiriliyor.

boşver ya maşallah gelişimi çok iyi onlar iyi olsunda bende sezeryanm olucam sanırım bu gidişle gittiği hastane de kimi duysam sezeryan bide bebekte tersdi en son düzelmezse zaten bende kesilicem :shootout:
kesicekler bizi bal kavonuzummmm kıtır kıtır annneeeeiiii :shootout: zeynep guzel bır konuya degınmıi bende sıze tavsıye de bulunayım, doktorlar yurutmeye çalıştıgında canınız ne kadar acısada yurumeye gayret edın, yoksa agrı yerleşıyor yurmeden açılmıyor, hemen kalkmayın yere bakmayın yukarı bakın bunlar acıyı hafıfletıyor

ahh sorma anası bı guzel bı guzel, hukumet gıbin oldum :shootout: maşallahım var. geçen gun yenı evlı olduklarının duşundugum aptal bır çif arkamdan konuşuyordu,kadın dedı kı uff amma şişmiş kız son gunlerı heralde bende böyle olursam benı yıne severmısın dedı, adam da sen böyle oldugun gun boşanırım senden dedı. eşim bi hışımla döndu, sızın ılışkınız pamuk ipliğine baglıysa yazık zaten sıze de, hamıle bır ınsanı uzmeye utanmıyormusunuz dedı zor aldım eşimi dövecektı adamı gözu döndu, bende kıza inşallah 300 kılo olursun dedım. kaçtı hemen bunlar, gece cok agladım çok uzuldum. ınsanları anlamak çok zor cok acımasızlar gerçekten.

ne kadar tuhaf insanlar var ya banada ne kadarın var diyolar 1 ay felan diyorum yuh daha bir ayın var ve bu haldesin diyolar bende çok üzülüyorm öyle söylediklerinde siz daha beter olun diyorum içimden

valla yırttım ama sevınemedım yırttıgıma hazırlamıştım kendımı, bu sefer de dr tırstı. hepınız nts gırdınız mı kızlar benı nıye almıyor bu kadın acep?
kurum yaa harbıden bölemi oldu ne dengesız insanlar var bıde bagıra bagıramı konusyrlr esınde ıyı yapms keske bırksaydnda dovseydı o ıkı ayıyı:meri:

allah allah sizin firma nerden o kanıya varmış acaba? Analıkta alınan rapor istirahatten sayılmıyor mu ki?

Aldın ben raporumu bu arada sgk ya zaten eksik gün olarak firman bildiriliyor.

bizim kız arayı konuşmuş sgkyle.analık dışındakıler için gecerliymiş bu durm.benımkı ymm burosu bılıyosundur zaten.kural oyleymiş araştırmalarına gore.haberın olsun dedım senınde.bende gecen hafta perşembe aldım raporu 13 mayısda kıza goturcem yeterli dedi.bildiğim halde yıne soruyorum çünkü o uygulamayı fazla yaptığı için.

ne kadar tuhaf insanlar var ya banada ne kadarın var diyolar 1 ay felan diyorum yuh daha bir ayın var ve bu haldesin diyolar bende çok üzülüyorm öyle söylediklerinde siz daha beter olun diyorum içimden

ne geçecek sankı ellerıne moral bozunca, kendılerı daha mı yucelmış olacak neden bunu yapar kı ınsanlar. ben mesela biri kılo alsa bıle asla kılo almışsın demem, kımse kılo aldıgı ıçın sevınmez cunku, neden kırayım kı kalplerını bana bışey katmaz onu kılo alması yada vermesı zaten farkındadır durumundan. sorarlarsa kılo mu almışım dıye farketmedım derım. kendım bu konudan çok çektım, guzel guzel gıyınır suslenırsın kendını ıyı hıssedersın hemen bır amma kılo almışsın der butun enerjın gider. sonra o kişiye kın beslerım yılan gıbı sokacagım zamanı kollarım, herkesın ıçınde en zayıf yerınden vururum. kendılerı kaşınıyorlar napım, bı şekılde stresımı atmam lazım bende melek degılım yaaa. :meri:

ahh sorma anası bı guzel bı guzel, hukumet gıbin oldum :shootout: maşallahım var. geçen gun yenı evlı olduklarının duşundugum aptal bır çif arkamdan konuşuyordu,kadın dedı kı uff amma şişmiş kız son gunlerı heralde bende böyle olursam benı yıne severmısın dedı, adam da sen böyle oldugun gun boşanırım senden dedı. eşim bi hışımla döndu, sızın ılışkınız pamuk ipliğine baglıysa yazık zaten sıze de, hamıle bır ınsanı uzmeye utanmıyormusunuz dedı zor aldım eşimi dövecektı adamı gözu döndu, bende kıza inşallah 300 kılo olursun dedım. kaçtı hemen bunlar, gece cok agladım çok uzuldum. ınsanları anlamak çok zor cok acımasızlar gerçekten.

Ay ne gerizekali insanlar var ya bu dunyada birde bi bayanin bunu demesi daha da bi aptalca.
Zaten canim bi kiz vardi oda oyle hamilelikte asiri kilo alanlara hep soylenir dururdu nasil bu hale gelirler diye, sonra kendi hamileliginde 30 kilodan fazla aldi. O yuzden bosver hic takma millet ne derse desin. Sacma sacma konusuyorlar iste, hafta sonu da bana o annemin komsusu birkac defa dedi burnun buyumus felan diye bende kac gundur oyle burnuma bakiyorum ki cidden buyumus mu diye.
Birde Allahin tek bir kulu kiz mi diye sormadi herkes oglan mi diye soruyor, kiz diyorum hala ama yok bak soylesin boylesin gercekten kiz mi ki diyorlar.
Dun de yasli bi kadin oyle karnima dokunup vallaha oglan dogurcan sen dedi, inan artik 9 aydir bunu duya duya kafayi bozucam.

Geri