2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

evet çok haklısın.bende çok şaşırdım ve aldığım raporu goturmedım de işyerıne.benımde kafam karıştı şimdi?

krem sürülmemiş haline nazaran az hissettim
ama kendimi sıktım, ter bastı, bide bebişim yukarı kaydı yatarken kaburgalarıma baskı yaptı, nefesim kesilti
en güzeli lazer ohh misss
krem sürdüğün halde böyle oldu yani 🙁 off zor valla şu ağda ben de hamileyim diye tırsıyorum ztn ondan alıcam o kremi de acıdan doğurmayayaım kasılıp kalmayayım diye..off korktum hee

bencede haklısın giyicem ben o elibiseyi ya şekeride kendim yapıcam malzemelerini alıcam annemle yapıcaz

o ney ya bende çalışabilir raporumu verdm içeri ama bişi yapmadılar özlük dosyana koyarız dediler

slm kızlar şimdı geldım kontrolden herşey yolundaymış. bu aralar tansıyonlara dıkkat etmek gerekıyormuş bilginize. tansıyonun 10 a 7 cıktı iyiymiş. bol bol örç dedı dr. bebegımde ıyıymış. 3100 gr 51 cm olmuş maşallah. ama hıç durmuyor çok yaramaz bı kız olcak bol bol uyu şimdıden dedı. yandık yani. suyu falan ıyı kalp atışı guzel nts almıcam senı dedı. alltanda bakmadı boşa strese gırme dedı haftaya bakayım dedı. boşuna temızlenmişim jıletle ona uzuldum kaşınıp durcam şimdı.

lovefun fırmayı aradım.şimdi.analıklarda gecerlı değilmiş o.analık dışındakı durumlarda gecerlıymiş.Bana raporu firmaya bana istediğin zaman getir dediler.sen raporu aldın demi şimdi.başka sgk ye fılan bıldırmıyoz raporu direk şirkete vermek yeterli