2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende kizimi gordum geldim bugun. ama su nst makinasi beni bayiyor yaa.
5 tane doktor var 1 tane makina siraya giriyorsun sira sana gelene kadar raaht 2/3 saat geciyor.
Bugun ilk defa kizimin yuzunu gorebildim ya tam net olmasa da, cok mutluyum.

Bu arada ben gelirken yasli bi kadin karnima dokundu oglan dogurcan sen dedi,
yok kiz dedim vallaha oglan dogurcan dedi. Yani herkes oglan mi diye soruyor tamam da bu birde yemin cekiyor oglan dogurcan diye tovbeeee.

maşallah kızına asfada kocaman kız olmuş. kız 16 da sancı mı beee ben 70 leri görmüş insanım benim en hafif sancım 16 larda

korkma hemen doğurmazsın. bende haftaya görcem kuzumu bakalım ne kaaaa büyümüş
.

balık hapı kullanan varmı kızlar ben artık yiyemiyorum ya doktora yazdırdım bugün

ben kullanmıyorum doktorumda ısrarla yazmıyor. söyledim kendisine ama gerek görmedi.

aslında yazmaya çekiniyordum.sanırım doğrularla yüzyüze gelmek utandırıyordu 🙁...sizden 1 adım bekliyordum.lütfen artık kızmayın bana

selen 2. kez hoşgeldin. umarım bundan sonrası daha iyi olur.

benim göbeeem arıyo, bacaklarım şişiyo, uykum var, canım hiiç çalışmak istemiyo
:meri:

yaaa bende de tam tersi hiç evde oturmak istemiyorum. meloş ben senin yerine çalışayım sen benim yerime uyu olar mııı

ben de ülkercero diye nick alcem

hatta mama markası olsun
ülkercerobaby

deli nerden buldun bunu. kız ülkere söyle de sponsor olsun nickine.

a
ben yanlış yazmışım zati, ceroped dicektim.

ya kızlar bişi sorcam ama gülmeyin, sizin dışkı da hala simsiyah renk mi?

evettttt siyah hala. demir hapından kaynaklanıyor. onu bırakmadan düzelmez ki rengi.

gözün aydın cnm benmmmm
ee sancın felan varmıydı kilosu nsllll ayyyyyy taktım şu sancı muhabbetineeee

allure gittinmi cnm draaaaaa

Evet canim ya gittim, ve ilk defa siyah beyaz da olsa yuzunu gordum.
Doktorum hemen renkliye gecti ama renkliye gecene kadar kizim suratini dondu geri yakalayamadi, ama olsun ben yine de az bisi de olsa gorduuum. :meri:
Bogurlerime vuruyor artik 1 haftadir dedim de doktor da artik siginamiyor napsin dedi.

yaaaa arcim benm derdim tam olarakkkk kilo değil kafasını yerleştirmiş falan dedi ee bu ne demek ol
yyy

hazneye girmiş oluyoooo ondan tırstım cnmmm benm