2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yan gelip yatmak da çok sıkıcı . iş istiyorum. ama bir işe girişince de kasık ağrısından duramıyorum gene oturuyorum.
kaynanam talimat vermiş eşime iş yapmasın bebek doğarsa küvöze girer bir sürü masraf demiş. eskiden ses etmeyen adam şimdi iş yaptırmıyor bana hahaha
illa anasının uyarması lazım yoksa kendi düşünemiyor
:boink:

ohhh tostumu yidim bekliyorum dicem sizlere her sabah :çitos:

ay valla artık gelemiyom işe ben cok zorlanıyom
bugün bile gelmeyesim geldi de geldim mecburen 😀

doğru ya senin işin uzakta. benim evime yakındı hemen gidiyordum. etrafımda tanıdık da olmayınca evde durmak çok sıkıcı geliyor bana

ben de dün hiç hamile ruh halinden anlamıyorsun diye ağladım. Daha ne yapacaksa artık arada geliyorlar. Aslında en büyük korkum lohusalık depresyonu. Bu kafayla umarım öyle bişeye girmem :meri:

ya bende lohusalık depresyonundan çok korkuyorum. şimdilik birşey yok ama doğum yapınca kafayı yiyebilirim her an. inşallah millet eve doluşup asabımı bozmazlar.

:puha: :puha: :puha:

dimi yaaa unuttum, ben en iisi bu laftan sonra anamı da alıp gidem
moz-screenshot-55.png
:puha: :puha: :puha::puha: :puha: :puha:
Ay deaaa tickerini yeni gordum 37inci hafta tickerin
bebisi ne tatliiii oglusun da simdi boyledir ya.
darısı basına hadı kızına el salla bızden
ıyı haberlerle gell

bende 09.30' da gidicem yaşasııınnnnn :meri:

git tebi
gavur izmire git sen :çitos:

gitmesen olmamıiyyy

yan gelip yatmak da çok sıkıcı . iş istiyorum. ama bir işe girişince de kasık ağrısından duramıyorum gene oturuyorum.
kaynanam talimat vermiş eşime iş yapmasın bebek doğarsa küvöze girer bir sürü masraf demiş. eskiden ses etmeyen adam şimdi iş yaptırmıyor bana hahaha
illa anasının uyarması lazım yoksa kendi düşünemiyor
:boink:

doğru ya senin işin uzakta. benim evime yakındı hemen gidiyordum. etrafımda tanıdık da olmayınca evde durmak çok sıkıcı geliyor bana

ya bende lohusalık depresyonundan çok korkuyorum. şimdilik birşey yok ama doğum yapınca kafayı yiyebilirim her an. inşallah millet eve doluşup asabımı bozmazlar.
desydın tek derdın buysa
küvöz parasını devlet karslıyor dıye
allammm yaa manyak bunnar he

Hehe aklimda iken dunku olayi anlatim.
Annemin komsunun kizi gelmis annesine sonra beni gordu nasilsin felan diye sordu.
Bebegim oglandi degil mi dedi, yok kiz ama herkes oglan karnimdan dolayi
diyor dedim.
Oda dedi ki burnun baya buyumus ondan ben oglan sandim. iyyy

Icimden sagol ya bi bunu da duymaya ihtiyacim vardi dedim,
gittim aynaya bakiyorum da hakkatten baya buyumus gibi yaa. :meri:
hahaha

günaydın kızlar.ay uykusuzluk bendede var sormayın hatta demin şunu buldum.

Gebelik dönemi - dokuzuncu ay, hamilelikte dokuzuncu aylık dönem - Jinekolog Operatör Dr. Kağan Kocatepe

archi yaa çok alem kayn.varmış.benimde yakın bi arkadaşımın haziranda düğünü
var.geçen bana diyoki ayy şimdi bile doğsa sen düğüne gelemezsin daha 40 ı çıkmamış olur:sinir:

salak demiyoki bebeğin küvezde olur yani herkesde kafa 1500

bende dedim ki yok eğer doğurmazsam mutlaka gelirim düğün salonlarında sünnet yatağı oluyor ya sen bana bi sünnet yatağı ayarlarsın ben yatarım ordan seni izlerim

düğün yazcağıma doğum yazmışım demin

Son düzenleme:
Geri