2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ivit tiyzesi büyüdü paşam..
ay dun gordum bı tatlı olmuskı maasallah bebıkıme.
ayy gelsın artık ya alıyım onu kucagıma

kızlar bu hastane cantasına sampuandan falan koydunz bı net sıtesınden bakyrmda yazıyr napcz 1 gunde yıkancazmı orda🙂

efet efet okudum maşallah dedım hatta tugberke ay cok heyecanlanmaya basladım buarada zeynep nasılmıs gorusen oldumu yok dımı baska doguran yaa
dun en son sınhanın hastanede oldugunu okumustum 2 cm dı acılması sonra ne oldu bılmıyorum..
zeynep bugun eve cıkıcaktı.
sımdı ılk gunden ayıp olur bası kalabalıktır
oda komsu ya bıze.
bılgeyle gıdelım dıyoruz.
ama bıkac gun daha gecsın bakalım

dun en son sınhanın hastanede oldugunu okumustum 2 cm dı acılması sonra ne oldu bılmıyorum..
zeynep bugun eve cıkıcaktı.
sımdı ılk gunden ayıp olur bası kalabalıktır
oda komsu ya bıze.
bılgeyle gıdelım dıyoruz.
ama bıkac gun daha gecsın bakalım

efet hem sonra gıdn gusel gusel dınlersınz o anı sımdı mılltn yannd araht konslmazda😉 bızdnde selm soleyn cok cok ztn bebısı cok tatlı yumuk yumukk bakıp bakıpppp ah dıyormbende alabılckmıym kucagıma oglumu

ay yok be napcan sampuanı
hıc gerek yok

ay ne bılımay banada sacma geldı bugn eksıklerımı tamamlaym dıye bı sıteden actm baktm sampuan yaızyr bılmem havlu yazıyr sankı tatıle gıdyrm ben

efet hem sonra gıdn gusel gusel dınlersınz o anı sımdı mılltn yannd araht konslmazda😉 bızdnde selm soleyn cok cok ztn bebısı cok tatlı yumuk yumukk bakıp bakıpppp ah dıyormbende alabılckmıym kucagıma oglumu

ay ne bılımay banada sacma geldı bugn eksıklerımı tamamlaym dıye bı sıteden actm baktm sampuan yaızyr bılmem havlu yazıyr sankı tatıle gıdyrm ben

ben kucuk el havlusu koydum lazım olur belkı dıye
yanı bebk ıcın olmasa kendın ıcın koy el havlusu

ben kucuk el havlusu koydum lazım olur belkı dıye
yanı bebk ıcın olmasa kendın ıcın koy el havlusu
efet el havlusu mantıklı wcye gıtcn gelcn belkı ama orda bhasedılen bornoz resmen eheheh dur hemn kucuk bır havluda ayarlım ben ya hersyeı ayarlıyrm ama bırturlu ortada bulsturamadım canta ısı nedn bana bukdr zor geldı aceebbaaa=)

hala mı hazır degıl cantan dövcem senı heee..
terlık te koy kenıdne
ayy ben hala terlık almadım naaannn
efet hazırlayamadm daha cnm ya bıkac parca bişi masann ustunde ama pıjamlarm yıknck vs bebegn kıyftlerı terlıjkte bugun kocamn yanına gıtcem sıteden bakcz alcz bişi inşşş yok samuyada begndım krem renk onu alcm

Geri