2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arch teyzen sizdeyken haber ver suyundan içeyim hahaha

yarın öğleden sonra haşim işcana gideceğiz
sıcaktan kavrulurum artık
modele bile karar veremedik daha
bakalım inşallah bulur alırız

ay stella nasıl gidicen bu sıcakta oralara ya ben 19 mayısta 2 saatliğine eminönüne geçiyim diyorum annem hala bugün kıyameti koparıyo bu sıcakta olmaz diye şekerlerim kaldı benimde ya pöfff

Kızlar bişi soracağım ya.. Geçen haftaydı sanırım.. Halleyli bi tarif vermişti biri. Ben yazmıştım onu ama iş yerinde kalmış. Aldım malzemeyi falan baktım tarif yok.. Bana bi yardımcı olun be.. Hamileyim canım çektiydi. hahaha hahaha hahaha
ben bilmiyorum o pastayı ama yemiştim annem yapmıştı sahi .dün de kayınvalidem kedi dili bisküvisi ile yapmıştı pasta cok güzeldi

arch teyzen sizdeyken haber ver suyundan içeyim hahaha

yarın öğleden sonra haşim işcana gideceğiz
sıcaktan kavrulurum artık
modele bile karar veremedik daha
bakalım inşallah bulur alırız

gel kız teyzemde kartalda oturuyor gider elinden bolca su içeriz.

tencere kekide neymiş hiç duymadım

aaa topikteki meşhur kek o nasıl duymazsın 🙂
haziran anası keki

archihahaha
boy kilo topikine baktımda hahaha
ay ölcem gülmekten hahaha

hahaha hahaha
büyümüş yeğenimiz ama demi 🙂

ben de arcinin yüzünden bir kere altıma kaçırmıştım gülerken allahtan akşamdı da evdeydim yani hahaha

hahahah can lady bağlayın altınıza.

Herşeyde Archinin başının altında çıkıyoo.. Milleti hamile bırakan o, çişli olmamıza sebep o... Nasıl olacak böyle bilmem ki.. Hazır annesi de yanındayken bi soralım annesine.. Nasıl başedeceğiz bı kızla biz diye... hahaha hahaha

kız anama ne sorcan o benden beter
dünden beri dalga geçiyor benimle . yasemin yalçındaki gülazer tiplemesine benzemişsin diye. asıl ben ne yapıcam bu kadınla bilmiyorum

Kızlar bişi soracağım ya.. Geçen haftaydı sanırım.. Halleyli bi tarif vermişti biri. Ben yazmıştım onu ama iş yerinde kalmış. Aldım malzemeyi falan baktım tarif yok.. Bana bi yardımcı olun be.. Hamileyim canım çektiydi. hahaha hahaha hahaha

Ben vermiştim canım o tarifi veriyim tekrar
Malzemeler 10 lu paketlerde olan halleyler
2 paket krem şanti 2 su bardağı sütle çırpılıcak
1 paket çikolata sosu

önce çikolata sosunu sütle pişiriyosunuz sonra soğumaya bırakırken büyük bir kapta hallayelerin hepsini kırıklıyosunuz sonra üzerine 2 su bardağı soüuk sütle çırpılmış kremşantiyi ilave edip harmanla böle bu karışımı bi borcama al üstünede çikolata sosunu dök manyak bişey oluyo geçen bir borcamı yedm nerdeyse

hahahah can lady bağlayın altınıza.

kız anama ne sorcan o benden beter
dünden beri dalga geçiyor benimle . yasemin yalçındaki gülazer tiplemesine benzemişsin diye. asıl ben ne yapıcam bu kadınla bilmiyorum

Olay çözüldü o zaman..Anadan kıza geçiyoo.. demek ki bi tane daha geliyoo.. Süpermiş yaaa.. Daha çok işeyeceğiz demek ki bundan sonra...hahaha hahaha hahaha

Geri