2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dea maşallah oğluşuna kocaman olmuş

ya şu yukarda tefalin reklamındki patates kızartmaları ne güzel görüküor:meri:

yok canım nerdeee cumartesi gidecek. kardeşimle anneannem de onu bekliyor.
kadıncağızın da canı çıktı git gel yapmaktan. herkese diyor ki sakın kız doğurmayın sonra böyle peşinden koşarsınız 🙂

kaynanamda tatile gidecekmiş. bir de gelir sana bakarım diyordu. gene kaldım bir başıma

kaynana ile ztn olmaz bu işler yani en azından senin benim kaynanalar belli 🙂 ben de akşam yemeğe gittim sofra topla makineye diz onlarla uğraşıyorum oturup yemeği yapsam aynı hesap gerisini de dincer hallediyor ztn evde olunca.bi de oraya gidince hemen inemiyoruz da aşağı e orda rahat da edemiyorum uzanamıyorum..kadın ztn gittim cok yorgunmuş bana öyle diyor benim sesim cıkmıyor o hep yorgun

topicin şarkısı da şu olsun kızlar

ah yanıyorum yanıyorum
ah yanıyorum yanıyorum
ah yine bana haram geceler
hahaha

hahaha hahaha çok iyi buldun şarkıyı.
her gece haram bize

kaynana ile ztn olmaz bu işler yani en azından senin benim kaynanalar belli 🙂 ben de akşam yemeğe gittim sofra topla makineye diz onlarla uğraşıyorum oturup yemeği yapsam aynı hesap gerisini de dincer hallediyor ztn evde olunca.bi de oraya gidince hemen inemiyoruz da aşağı e orda rahat da edemiyorum uzanamıyorum..kadın ztn gittim cok yorgunmuş bana öyle diyor benim sesim cıkmıyor o hep yorgun

senin kaynana ne zalimmiş bee.
benimki gene insaflı 🙂 yok zaten güvenmiyorum ona da bari öyle söyleyip de sonra tatile gidiyorum demesin. madem gelmeyeceksin hiç lafını etme.nasılsa annem var bakar bana
bende evimde kafamı dinlerim güzel güzel

hahaha hahaha çok iyi buldun şarkıyı.
her gece haram bize

senin kaynana ne zalimmiş bee.
benimki gene insaflı 🙂 yok zaten güvenmiyorum ona da bari öyle söyleyip de sonra tatile gidiyorum demesin. madem gelmeyeceksin hiç lafını etme.nasılsa annem var bakar bana
bende evimde kafamı dinlerim güzel güzel

sen gec uzan diyorlar karı koca sağolsunlar ama sonra namaz kılmaya gitti e ben de gidip uzansam pek hoş olacaktı 🙂 neyse dincer yardım etti halletik ama sonucta dediğim gibi annem olsa coook farklı olur hersey ama kaynana ile rahat edemiyorsun ne düşünür ayıp olurmu vs diye kasıyorum kendimi ben cok.o da beni rahatlatmayı beceremiyor bu tip konularda sağolsun..
evt hadi son 1 2 3 hep beraber 🙂
yanıyorum yanıyorum ah yanıyorum yanıyorum hahaha

Geri