2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
doktorum onu doğumun olacağı gün anestezi uzmanıyla kendin konuşup karar vereceksin dedi, ama benim eşim genelle doğurdu diye tarafını da belli etti, çoğu doğum yapan kadın epidurali tavsiye ediyor, ama doktorlar pek yanaşmıyor. arceyanın doktoru da genel anestezi taraftarıymış, sebebini anlayamadım bi türlü ???

ben de bilemiyorum doğru diyorsun cok önermiyorlar riskleri var diyemi ben de anlamadım hiç..hayırlısı olsun aman sağlıklı olsunlar da benim icin fark etmiyor artık bi sekilde gelecek dünyaya 🙂

eko maşallah bebişine
tansiyonunda inşallah yükselmez bi daha
yormamaya çalış kendini yavaş yavaş yap

zeynep in kızının gelişimi önde gidiordu zaten kilosuda 3500 civarıydı sanırım
sabah nişanı gelmiş, öyle gitti doktora

sagolun kızlar bende epidural sezeryan istiyorum narkoz istemiyorum ilkinde mahvetti beni ama daha doktorla konuşmadım bu sefer konuşcam riski neki bunun ya yanaşmıyorlar zaten bişey olursa genele çeviriyorlarmış daha neki yani benim halamın kızı yaptı oda çok memnun kaldı ilk ben gördüm bebişimi dedi ama herkesin uyuşmuyomuş umarım benim uyuşur ben dişimi bile iki üç igneyle çektiriyorum

amanin amanin ilk bebeğimiz gelmiş. kızılayda uflaya puflaya gecelik ararken bir mesaj geldi telefonuma, nasıl duygulandım, oturdum bir duvarın üzerine ağla ağla..
hemen ziyaya telefon ettim diyorum zeynep doğurmuş, diyo ki zeynep kim, haklı olarak 🙂

bu arada benim bebek hala geriden geliyor yaa, 2400 olmuş anca. kafası küçük, babasına benzeyecek. boyu uzun ama, sanırım çağla şıkel gibi uzun boylu, küçük kafalı olcek 🙂

Geri