2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamalr kızlar ne zamandır giremiyorum alışverişimi bitirdim bu arada zeynep dogum yapmış ne güzel neden erken mi oldu acaba açılması filanmı vardı bilen varsa yazsın çok gerilere gitmedim bulamadım da zaten pazartesi doktordaydım 34+1 bebişim 2347 gramdı gayet iyi dedi doktor ama tansiyonum ilk defa yüksek çıktı ve hiç kilo almayan ben üç haftada üç kilo almışım ama çok fena şişti ellerim ayaklarım sanırım temizlik ayakta durmak beni mahvetti ve doktorum sadece salata ye dedi tansiyonunu ölçüyosun ve yüksek çıkarsas hemen haber veriyosun dedi haziranın dokuzunda falan alıcak ama tansiyon problemi yada sancın olursa hiç bekletmem dedi nstde sancım çımadı ama bu tansiyon beni korkuuttu çok yazdım ama bayadır girmeyince böyle oluyo

pijamalrımın filan resmini koymak istiuorum ama ugraşamıyorumda hastane çıkışmızıda aldık hepsini yıkadım ütüledim bavuluma koycam artık hafta sonu sınavım var onuda verirsem geriye bikaç halı tüller ve perdeler kalıyo onlarıda bititrirsem bende iyisi yok sizlerde ne var ne yok kızlar bugün ölçtüm tansiyonumu 14 e8 di sınır buymuş daha yukarda olursa of hayırlısı

hayırlısı olsun canım dikkat et yediklerine yorma kendini sıcakta da kalma.zeynep sancılanmış acılma başlamış ben de tam bilmiyorum nasıl olmuş ama simdi herşey yolunda şükür 🙂

epiduralmi genelmi benim genel olacak ama epidural de iyiymiş baksana zeynep de memnun kalmış

doktorum onu doğumun olacağı gün anestezi uzmanıyla kendin konuşup karar vereceksin dedi, ama benim eşim genelle doğurdu diye tarafını da belli etti, çoğu doğum yapan kadın epidurali tavsiye ediyor, ama doktorlar pek yanaşmıyor. arceyanın doktoru da genel anestezi taraftarıymış, sebebini anlayamadım bi türlü ???