2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

valla migrosun marketten aldım tesadüfen sabah da anlattım ztn kızlara halimi 🙂
benimkisi de uyduruk bişey normalde üstüne para versen hayatta giyip de işe geleceğim bişey değil ama dünkü mutluluğumu anlatamam sana 🙂valla bence oraya git bir bak cok da takılma ev terliği gibi falan diye bu aldıklarım da öyle gibi bana kalırsa ama giydim geldim burdaki hamileler neler giyiyorlar bgn birisi resmen bildiğimiz eşofman giymişti.herkes rahatına bakıyor canım.ben de hiç takmıyorum 13 gün daha işe gelicem ztn.ben cok para vermeye de razıydım bulsaydım alacaktım ama polaristekiler falan olmadı ayağıma düşünebiliyormusun 40 numara terlikler

bunlar 39 no aldım rahat ettim bu arada 7 lira sadece 🙂

valla ben şimdiden böyleysem daha 6 haftam var senin haftana geldiğimde ne olurum bilemiyorum maşallah de kendine benim öle bi şişiyo ki parmaklarım içine gömülüyo hemde
ya benm sımdı sporlarla az sısyor dıyorumya babet gıyersem cok sısiyor ,
ama normaldede ayaklrm sıs dolma dolma hayrt edıyrm sıznkıler bendn cok sısncee maşallh deym kendıme yoksa ztn ayaklrm problemliii bıde okaaddaann şişersemmm bilemym ne olrrr🙁
valla kızlr zor allh sıznde yardmcınz olsun🙁

aha züt kardeşim, gel bi öpemmm :meri:

etimelocum niye bozuon moralımı yawrım ben senın kadar yesem 40 kılo alrım falan yazıon, kuserım he

öp anacım 🙂 ben de cok aldım kg sen nasıl basardın o kdr az almayı ama sanırım biraz kglu hamile kalanlar daha az alıyorlar kg zeynep de cok almadı dimi?
ben cok zayıf değildim hamile kaldığımda da kg da aldım tam süper oldum simdik ama inanın su anda sıcaklar ve sismeler bana kg sorununu unutturdu