2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kzılar oncelikle herşey cok guzel ıkımzıde cok sağlıklıyız bır problemımız yok. 07.05 akşamı saat 20:30 cıvarı suyum geldı ayaga kalktım wc.ye gıtmek ıcın bır baktım kı çişimi tutamadımm aktı gıttıı 🙂 ardından eşimi aradım o 21 cıvarı eve gelebiliyor akşam derslerı var ben bu arada duşa gırdım o gelene kadar zaten cantam hzaırdı annemı ve cantamı aldık koştuk hastaneye 2 cm acılmıştı normal doguma gıdıyorduk bırden b enım ateş 39 oldu ateşim yükselınce paşamında kalp atışları 187 cıvarına cıktı bebek ıcın benım ateşim tehlikelimiş kalp atışları hızlanında benım ateş ınmeyınce onun kalp atışı yawaşlamayınca dr. Um normal dogumu beklemedi sezeryana gırdık epıdurel oldum 15 dk. Sürmedı kızlar herşey cok guzeldı hele ki paşamın ağlayışını duyunca ohhhhhhhhh dedımmm bende başladım aglamaya helekı gozterdıklerı an bu benımmmı dıorsunnn cok guzel bır duygu doğumhanede benım dıkışler atılırken paşamıda cocuk dr.u kontrol ettı canavar gıbı kucuk olmasına ragmen annesınden ayırmayın dedı ve paşamda benımle beraber babasının yanına gıttıı ben kucuk olunca kuveze gırermı dıe cok korkuyordum cok şükür şimdide ayaktayım hatta ertesı gun bile ayaktaydım epidurel ıstemıyordum ama cok memnun kaldım kızlar rabbim sizede nasipo etsın ınş. Cok guzel bır duygu 🙂
cnm yaaa suyun oldugunu nasıl anladın bazen dıyorlar tuvaletınle ayırt edılmıyor dıye🙁

daecim hadi bakalım sıra sende sitres yapma ama kendine allahım hepimizi sıarasıyla saglıkla kurtarsın

kzılar oncelikle herşey cok guzel ıkımzıde cok sağlıklıyız bır problemımız yok. 07.05 akşamı saat 20:30 cıvarı suyum geldı ayaga kalktım wc.ye gıtmek ıcın bır baktım kı çişimi tutamadımm aktı gıttıı 🙂 ardından eşimi aradım o 21 cıvarı eve gelebiliyor akşam derslerı var ben bu arada duşa gırdım o gelene kadar zaten cantam hzaırdı annemı ve cantamı aldık koştuk hastaneye 2 cm acılmıştı normal doguma gıdıyorduk bırden b enım ateş 39 oldu ateşim yükselınce paşamında kalp atışları 187 cıvarına cıktı bebek ıcın benım ateşim tehlikelimiş kalp atışları hızlanında benım ateş ınmeyınce onun kalp atışı yawaşlamayınca dr. um normal dogumu beklemedi sezeryana gırdık epıdurel oldum 15 dk. sürmedı kızlar herşey cok guzeldı hele ki paşamın ağlayışını duyunca ohhhhhhhhh dedımmm bende başladım aglamaya helekı gozterdıklerı an bu benımmmı dıorsunnn cok guzel bır duygu doğumhanede benım dıkışler atılırken paşamıda cocuk dr.u kontrol ettı canavar gıbı kucuk olmasına ragmen annesınden ayırmayın dedı ve paşamda benımle beraber babasının yanına gıttıı ben kucuk olunca kuveze gırermı dıe cok korkuyordum cok şükür şimdide ayaktayım hatta ertesı gun bile ayaktaydım epidurel ıstemıyordum ama cok memnun kaldım kızlar Rabbim sizede nasipo etsın ınş. cok guzel bır duygu 🙂

kaç haftalık doğmuş oldu bebiş canım? Bir de kaç kilo? Ne güzel erken de olsa sağlıklıymış ne güzel küvöze falan gerek olmamış

Erken doğum riskin var mıydı senin niye erken gelmeye kalkmış ki bebiş

ceyalncım bebişin hosgelmıs...
neysekı erken olmasına ragmen saglıklı duurmuda ıyı cok sukur..
allah onu kotuluklerden korusun..

ayy zeynep'ın haberı benıde aglattı
dr u normal yapcak heraldekı bekletıyo
ayy satdaşım suan doormak uzere
dun gecekı sancımdan sonra sanırım benımde kasılmam arttı heyecandan.

ay bıde kocamkaynanmı cagırdıgının haberını verdı
bugun doormazsam baska zamn doormam ben

canım sen sakin ol boşver geleni gideni bebeğini bekle sakin sakin... Gerçi bende senin gibiyim 🙂

kzılar oncelikle herşey cok guzel ıkımzıde cok sağlıklıyız bır problemımız yok. 07.05 akşamı saat 20:30 cıvarı suyum geldı ayaga kalktım wc.ye gıtmek ıcın bır baktım kı çişimi tutamadımm aktı gıttıı 🙂 ardından eşimi aradım o 21 cıvarı eve gelebiliyor akşam derslerı var ben bu arada duşa gırdım o gelene kadar zaten cantam hzaırdı annemı ve cantamı aldık koştuk hastaneye 2 cm acılmıştı normal doguma gıdıyorduk bırden b enım ateş 39 oldu ateşim yükselınce paşamında kalp atışları 187 cıvarına cıktı bebek ıcın benım ateşim tehlikelimiş kalp atışları hızlanında benım ateş ınmeyınce onun kalp atışı yawaşlamayınca dr. um normal dogumu beklemedi sezeryana gırdık epıdurel oldum 15 dk. sürmedı kızlar herşey cok guzeldı hele ki paşamın ağlayışını duyunca ohhhhhhhhh dedımmm bende başladım aglamaya helekı gozterdıklerı an bu benımmmı dıorsunnn cok guzel bır duygu doğumhanede benım dıkışler atılırken paşamıda cocuk dr.u kontrol ettı canavar gıbı kucuk olmasına ragmen annesınden ayırmayın dedı ve paşamda benımle beraber babasının yanına gıttıı ben kucuk olunca kuveze gırermı dıe cok korkuyordum cok şükür şimdide ayaktayım hatta ertesı gun bile ayaktaydım epidurel ıstemıyordum ama cok memnun kaldım kızlar Rabbim sizede nasipo etsın ınş. cok guzel bır duygu 🙂

Canım gözün aydın Allah sağlıklıca büyütmeni nasip etsin inşallahhh
Rabbim bizede böle kolay doğumlar versinnnnn

daecim hadi bakalım sıra sende sitres yapma ama kendine allahım hepimizi sıarasıyla saglıkla kurtarsın
ya dur sıra bende falan degıl..
var daha zamn beklıycem ben
oglumun dolabı gelmeden doormam

canım sen sakin ol boşver geleni gideni bebeğini bekle sakin sakin... Gerçi bende senin gibiyim 🙂
ne sakın olcam ya
o kadın gelırse ben hemencık dooruverıırm dedım kocama bu eve bırı gelırse yemın ederım cıkar gıderım dedım kapadım telı suratına buna ragmen gelırse annsı vallahıde bıllahıde kımse tutamaz benı

Geri