2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ben cumartesi günü bambyden 39 numara ortopedik siyah bir terlik aldım ki benim ayağım 36,5 numara işe onu giyiyorum patronlarda rahatına bak sen nasıl rahat ediyorsan onu giy demmişlerdi zaten.Artık ne babet nede başkabişey olmuyor ayağıma ayrıca akşama doğru bu terlikleride çıkarırsam birdaha ayağıma girmiyor valla. Allahtan bantı ayarlanabilir akşama doğru gevşetiyorum biraz 🙁

[

benimkiler artık hiç inmiyor sabahları kabarık kek öğlene doğru 2 katlı pasta akşamları ise 3 katlı pasta kıvamındalar 🙁

aynen benimde ya çok feci bide üstüne dokundumu acıyo seninde ölemi akşam bizimki evde gönlümü almak için hem kremle ovaları hep ayaklarımı çok iyi geldi indi sanki biraz 3 gömlek ütüledm gene şişti oturdum ağladım bende sonra[/QUOTE]

KIZLAR NE GÜZEL AYAKLARINIZI FİLAN OVALIYOLAR YA BENIM EŞİM 1 YADA 2 DEFA FİLAN OVALAMIŞTIR AYAKLARIMI.HERGÜN İSTESEM YAPARMI BİLMİYORUM AÇIKÇASI🙂

nerdekinden aldın bende akşam capitole bakıcam öle üstü ayarlanabilir bi terlik istiyorum ya terlik ancak paklar bizi artık

kızlar ne güzel ayaklarınızı filan ovalıyolar ya benım eşim 1 yada 2 defa filan ovalamıştır ayaklarımı.hergün istesem yaparmı bilmiyorum açıkçası🙂[/quote]
valla benımkı hergun ovalıyor hatta dun baktı su getırdı suyla ovaladı rahatlasın diye öle işleri yapıyorr kafa basıyor=)

KIZLAR NE GÜZEL AYAKLARINIZI FİLAN OVALIYOLAR YA BENIM EŞİM 1 YADA 2 DEFA FİLAN OVALAMIŞTIR AYAKLARIMI.HERGÜN İSTESEM YAPARMI BİLMİYORUM AÇIKÇASI🙂[/QUOTE]

yok canım yapmaz normalde de dün aramız biraz limoniydi bende kızdım ona ilgisizsn şurda bi kaç hafta bile beni idare edemiyosun ben burda nelere katlanıyorum falan filan dedm bi sürü duygu sömürüsü yaptım ayaklarım yara içinde eve geldim geçen gün bakmadın bile dedim oda bunlara karşılık gönlümü almak için ilgili davrandı ama en fazla iki gün sürer

banada eşim öyle bi sandalet almış zeynep bende akşama doğru bantlarını gevşetiyorum.36ydı şimdi bunlar 37 ama sıkıyor..38de buyuk oluyo sabahları giyersem. O yüzden 37 ile idare edıcem 1 ay🙂yine şükür diyom.ama 36 bıle bol gelirdi kemikliydi ayaklarım etlendi resmen.bide benim bileklerim çok şişiyor.🙁

nerdekinden aldın bende akşam capitole bakıcam öle üstü ayarlanabilir bi terlik istiyorum ya terlik ancak paklar bizi artık

cevahirden aldım iki bantlı öndeki ayarlanmıyor ama ayağımın üstüne gelen ayarlanıyor zaten ayağıma boydan büyük öndeki banta ancak parmaklarım denk geliyor onun ayarlanmasına gerek kalmıyor.Ben bide hamile terliği sipariş etmiştim ama gelmedi o. Ceyoyada baktım ordada benzer modeller var. Capitolde m&S nin yanında bi mağaza var M&s den çıkarken sağdaki koridorda kalıyor baştan 2. yada 3. mağaza orda çok rahat terlikler var marka biryer zatan ama adını hatırlayamadım şimdi birde acayip pahalı bir yer