2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydın kızlar.kızçemi gördüm.Kocaman olmuş.bi problem yok ama plesantada kreçlenme başlamış ama sakın panik yapma dedi.Ona kafam takıldı biraz.Ben de sezaryan olucam ama tarihi haftaya belli olcak ve haftada bir gitcekmişim artık öyle söyledi doktorum.Oda takımımızda geldi kızlar.Eşimle kavga etmiştim geçkaldık 1 ay kokuseu çıkmıcak diye ama hiç bir koku yok bizim odada acayip şaşırdım🙂Adamda dedi kokmaz tabi özelboyayla boyanıyo dedi.Sordunuz ya alırken dedi.Bunun belgesimi ne varmış standartlara uygun diye.evet sormuştum ama yine kokar diyodum.Anlıcağınız 1 gr. bile koku yok bizim odada.Getiren amca hiç korkma gönül rahatlığıyla kullan dedi🙂Valla getirenler bende ii düşünüyolar neyi nereye yerleştirceğini.Yok bebek burdan soğuk kapar burası daha ii diye.Çok şaşırdım.Bitince tabi bitirebilirsem yerleşmeyi resmini koyarım inş.🙂Bendeki haberler böyle geçmişi okuyamadım ama kötü bişey yoktur umarım

gunaydın kıslar sanırım hepımıze nazar degıyor hazıran analrında ya herkesın gozu malum😉
bende dun kotydumama ben cok yoruldum dun ondan oldu bugn daha ıyym sukur ama yuruyemıyorum yaa asagıdan dustu dusecek kocamn bır agrlık oluyor oda canımı yakıyor...
cosmom hemen yenı bır hastane doktr arastr ozmn ya bekleme elını cabuk tut ne kaldıkı surda yaaa
daem sende dıkkat et burda saak yapıyoruz bı bakıyoruz cıddıye donuyor .yaknlarda yokmu polıklınk falan baktrsaydn bı

kızlar günaydın,gecelerim kabus olmaya başladı,göğsümün altındaa böyle nasıl tarif etsem sıkıntı gibi bir şey oluyor,içim yanıyo devamlı,bide dün ara ara kesilip gelen adet sancısı çektim ,gece wc kamp kurmak cabası noluyoz yaaa

celine ruyamda senı gordumm..
ama ne ruyaydı babam benı evlatlıktan reddedıyodu falan benı dovuyodu o sırada bı yandan senın dogum haberını alıyorum b ıyandan eskı lıse arkadasalrımla karsılasıyorum
sonra faceye hemen resım eklıyosun kocan sen bıde kızın olmus sıyah beyaz bı resım eklemıssınız profıle=)

günaydın annelerrr...

archi valla haklısın ne diyeyim.. kafana takmamaya çalış diyecem ama mümkün değildir, panik etmişler seni bi kere..
bugün de gideceksin doktora bakalım inşallah rahatlatırlar seni

yarın gidicem doktora arceya . şimdi işe geldim raporumu verip çıkacağım. bakalım yarın ne olacak. ama kasılmalar devam ediyor korkuyorum

kıslar butun gece uyumadım bende
aksam dr a gıdeyım dıyodum ama bıızmk gelınce yıne basladı artık yalnız kalmamn lazım annenlere gıt falan dıye
bıde karnıms ertlesıyo dıyıp ahhlayıp vahlasam hemen gotururdu benı oraya
ıyıyım ben bısey olmaz dedım
o yuzden gıtmedım dr a
gece yıne kaskatıydı karnım
ama sankı sımdı dah aıyı gıbı
bıde onur aksam oglum asagıya ınmıs sankı dedı

nan archı psıkolojımı bozdun benım =)

ben naptım ayy benim psikolojim daha beter bozuldu. dün gülüp geçiyordum ama kafaya taktım şimdi. kuruntu yapıyorum kendi kendime. işe geleyim desem olmuyor, sonra allah korusun aksi bir şey olsa kendimden bilirim. evde otursam kafayı yicem. aman ne bileyim zor işler.

günaydın kızlar.kızçemi gördüm.Kocaman olmuş.bi problem yok ama plesantada kreçlenme başlamış ama sakın panik yapma dedi.Ona kafam takıldı biraz.Ben de sezaryan olucam ama tarihi haftaya belli olcak ve haftada bir gitcekmişim artık öyle söyledi doktorum.Oda takımımızda geldi kızlar.Eşimle kavga etmiştim geçkaldık 1 ay kokuseu çıkmıcak diye ama hiç bir koku yok bizim odada acayip şaşırdım🙂Adamda dedi kokmaz tabi özelboyayla boyanıyo dedi.Sordunuz ya alırken dedi.Bunun belgesimi ne varmış standartlara uygun diye.evet sormuştum ama yine kokar diyodum.Anlıcağınız 1 gr. bile koku yok bizim odada.Getiren amca hiç korkma gönül rahatlığıyla kullan dedi🙂Valla getirenler bende ii düşünüyolar neyi nereye yerleştirceğini.Yok bebek burdan soğuk kapar burası daha ii diye.Çok şaşırdım.Bitince tabi bitirebilirsem yerleşmeyi resmini koyarım inş.🙂Bendeki haberler böyle geçmişi okuyamadım ama kötü bişey yoktur umarım
cnm odanız hayrlı olsun saglkla kullansın bebşin bazn onlarda havalandrms oluyr bızımkıler daha boyası kurumadan getrdıler nerdeyse ama bızım hatamz acelee ttrdk hemen istedık yoksa havalandrıp gtryrlarmış=) hala koku cıkmadı bızımde napalım bende arch ın dedıgı gıbı arap sabunyla hemen hemen hergun yada 2 gunde 1 sılıyorum cekmecelrı ıclerını

cnm odanız hayrlı olsun saglkla kullansın bebşin bazn onlarda havalandrms oluyr bızımkıler daha boyası kurumadan getrdıler nerdeyse ama bızım hatamz acelee ttrdk hemen istedık yoksa havalandrıp gtryrlarmış=) hala koku cıkmadı bızımde napalım bende arch ın dedıgı gıbı arap sabunyla hemen hemen hergun yada 2 gunde 1 sılıyorum cekmecelrı ıclerını

vatozcum canım ya bıde adam dediki sadece suyla bezi nemlendirerek silmen gerekli dedi.sakın başka bişey kullanma mobilyanda sararma v.s. bişey olabilir dedi.Üzerindekiler toz onun sık sık nemli bezle silersen hijyen sağlanmış olur merak etme dedi.sakın dedi yani.Arap sabunu için bişey diyemem ama paylaşmak istedim kızlar aklınızda olsun.

yarın gidicem doktora arceya . şimdi işe geldim raporumu verip çıkacağım. bakalım yarın ne olacak. ama kasılmalar devam ediyor korkuyorum

ben naptım ayy benim psikolojim daha beter bozuldu. dün gülüp geçiyordum ama kafaya taktım şimdi. kuruntu yapıyorum kendi kendime. işe geleyim desem olmuyor, sonra allah korusun aksi bir şey olsa kendimden bilirim. evde otursam kafayı yicem. aman ne bileyim zor işler.

yok yok archicim sen işe fln gitme
dinlen evinde
artık hayırlısı ne ise o olsun inşallah
kasılmalar çok kişide oluyor anladıgım kadarıyla
belki de boşuna panik yapmıştır doktor
eve yolladıgına göre doğum görmedi yakında
bakalım yarın ne diyecek

günaydın melek anneler
karga mokunu yemeden geldim. gece 4 ten beri ayaktayım
sürekli kasılmalarımı kontrol etmekten bir hal oldum. kafama takmayayım desemde insan düşünmeden edemiyor.
neyse allahtan annem gelecek de kafam dağılır biraz yoksa bu psikolojiyle doğurmayacağım varsa da erken doğuracağım

Günaydın canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine Asya kızımızda annesini üzmez biraz dinlenirsen hayırlısıyla geçer zaman.

günaydın annelerrr...

archi valla haklısın ne diyeyim.. kafana takmamaya çalış diyecem ama mümkün değildir, panik etmişler seni bi kere..
bugün de gideceksin doktora bakalım inşallah rahatlatırlar seni

Günaydın ...:emzirme:

acerya;etimelo;mislina günaydın kızlar

günaydın
bende bu hafta çabuk bitsin istiyorum,

kıslar butun gece uyumadım bende
aksam dr a gıdeyım dıyodum ama bıızmk gelınce yıne basladı artık yalnız kalmamn lazım annenlere gıt falan dıye
bıde karnıms ertlesıyo dıyıp ahhlayıp vahlasam hemen gotururdu benı oraya
ıyıyım ben bısey olmaz dedım
o yuzden gıtmedım dr a
gece yıne kaskatıydı karnım
ama sankı sımdı dah aıyı gıbı
bıde onur aksam oglum asagıya ınmıs sankı dedı

nan archı psıkolojımı bozdun benım =) ,

Canım dikkat et kendine zaman yaklaşıyor bu tip durumlarda en yakın hastaneye kontrol olmakta fayda var

GÜNAYDIN KIZLAR..doğurayım demeyin dahaaa bekleyin heee haftanızı 🙂 bizi de korkutmayın böyle.arci valla endişelenmekte cok haklısın canım.ama sen dikkat et elinden geldiğinde asya da biraz sabırlı olsun en azından 2-3 hafta daha beklesin inşallah.
dae sen eğer sancılanırsa annenlerin sana ulaşması ne kadar sürer ? ya da hastaneye gitmen? sonuçta sancı başlayınca 10dk.da bir olacak ve bunu da fark edersiniz..saat tutup.hem uzun sürer diğer sancılara göre fark edilir yani.nette öyle okumuştum ben.
valla arci ben de panikledim he senden sonra karnım kasılıyor bir yerde toplanıyor kızım mı kasılmamı kafayı yedim akşam 🙂 paronayak oldum.çünkü işin ilginci sen de hissetmiyorsun ya bişey o da tuhaf.acaba sizin nst mi arızalıyı hahaha ya nasıl hissedilmiyormuş nasıl anlıcaz acaba??valla hayırlısı ile hepimiz sağlıkla bir doğursak da rahatlasak artık 🙂
arceye az kaldı cnm benim .. ben napayım daha kaç iş günüm var en az 13 bgnü saymazsak 🙂

Geri