Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Aynen öyle

🙁 her birimizin içinde neler neler saklı bi deşsek ne hikayeler çıkar Rabbım bu cektiklerimizi bize unuttursun hayırlısıyla tez vakitte evlat sahibi yapsın inşallah.ben kayinvalide tarafından hiç olumsuz birsey duymadım aksine hep destek oldular biz sen üzülüyorsun diye üzülüyoruz heryer çocuk canınız sagolsun siz mutlu olun gerisini bosverin takmayın diyorlar ama onların bu şekilde konuşmaları bu kez beni ayrı kayrediyor evin tek oğlu benim esim ve benden kaynaklı evlat sahibi olamaması bu iyi niyetlerinin altında beni daha çok üzüyor omzumda öyle büyük bi yükki bu taşımak çok zor çok

Tek dileğim rabbim benim hakkımda kşm neyi ne derece istiyorsa 10 katını o kişiye versin.

Rabbim sabrının mükafatını versin sana da dile kolay 12 yıl bi ömür gibi. İnşallah bu sene alırsın bebeğini kucağına o konuşanlar hep susar kalır. Biz malaesef hep iç içmeyiz hafta sonları olur düğün olur, taziye olur ne bilim bi hasta görmek olur her yerde birlikteyiz o yüzden de rahatsızlığım. Kimseyi görmek istemiyorum.

Aynen o da ayrı bir vicdan zaten afedesiniz iki ucu pislik değneği. İyi davransalar biz vicdan yapıp rahatsız hissedicez, kötü davransalar gururumuz incinecek biz yaralanacağız. Her türlü biz stres oluyoruz. Allah yardımcımız olsun inşallah