Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar bu Serbest T4 değer ne bileniniz var mı? Troid ile ilgili bişey sanırım normal referans değerleri 0.67 ila 1.7 imiş ben de 8.22 çıkıyor. Korkmalı mıyım?
Hemen endokroniji doktoruna sevk ettir kendini ichastaliklarindan en iyisini endokronoloji biliyor cünku ilac verir dengelenir birax cok canim hemen ilac verirler transfere gitmeden dengelenir o sabitlenince git

Galiba enfeksiyon ile alakalı bi durum, 0, 25 ng/mL mi yazıyor
Bende biraz baktım kandaki wnfeksiyonla alakalı yazıyor.bu iyi bisey değil bi arkadaşım vücudunda enfeksiyon sorunu yüzünden bütün gebelikleri sonlandı hep.vucudu enfeksiyon uretiyormus kız sürekli normal gebelik yaşıyor ama sonrasi hep hüsran düşük yapıyor.benimde kafama takıldı doktora gittiğimde sonuclarima baktiricam

Canım iltihapla ilgili bir durumsa bile çok düşük sonucun. Geçen ay bende 9 küsür çıkmıştı. Bu sonuca göre dr 375 mg lık antibiyotik verdi. Bir tanıdığıma hamileyken 1000 mg lık vermişti. O yüzden 0.25 çok düşük. Sen yine de için rahat etsin sor doktora.

Ah canım benim valla sanki doktorların göremediği yada eksik baktıkları biseylermi var acaba diye hep sorguluyoruz bisey yakalamaya çalışıyoruz çok saol szr cim sormaya gerek kalmadı artık teşekkürler 🙂

Sor mutlaka eğer böyle bişeyse kız hatta neden bakmadınız öı transferden önce diye sor