Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kendini belli etmiş yani. Böyle davranarak gidesi de varsa acabalarda birakiyorlar insani.
Aynen öyle canım tamm çok aşırı bi holiganlık yok o hesap için ama bana verdiği numarayı aradığımda görüştüğüm kişinin adı Nesrindi ve o da NESAYBU adlı kullanıcıya çok benziyordu.. Ve zaten ETANİUM isimli bi arkadaşımız da aynı kişiler olduğunu doğruladı. Sırf bu yüzden gidesim gelmedi

Halimizden anlamasi gereken bizden birinin bunu firsat bilerek hayallerimizle oynamaya calismasi...
Ne yazacagimi bilemedim.
Rabbim gözlerini doyursun bizden uzak dursunlar..
Kievdeki savaş için o kadar cok dua ediyorum ki. Bir yere kadar insanlik adina ama en cok ta burada uğraşanlar için..
Biz sansli olanlardık inşallah geride kalanlar da ayni sansi yakalasinlar ve kucaklariniz dolsun diliyorum.
Malesef canım ortalık kurtlar sofrası olmuş bizim derdimizi çrken bilir diyerek bebek yolunda emek harcadıklarını düşünerek her yorumu okuyoruz değerlendirip en doğru kararı verebilmek için. Ama malesef bizden dediğimiz insanlarda bazen bizi sömürmeye niyetli kişiler çıkabiliyor. Rabbim hepimizi korusun öylelerinden.. Ne mutlu şanslıymışsın sen dilerim bu yolda dileyen herkes en yakın zamanda hayırlısı ile muradını alsın ❤️

Kızlar bu hafta sonu eşimle kıbrısa ön görüşmeler için gideceğiz yüz yüze konuşup o şekilde nereyi seçeceğimize karar vermek istedik.
Sizden ricam bu görüşmelerde sormam gereken dikkat et bunu mutlaka öğren dedikleriniz neler not alıp oraya gittiğimde hepsni sormak istiyorum .
Gidebilceğim yer olarak gyno life ve british bliyorum başka bir yer var mı önerdiğiniz git konuş diyebilceğiniz ??? Şimdiden çok heyecanlıyım

Kesinlikle asamalariniz nasil oluyor diye sormaniz gerek ki anlatilanlardan taze mi donmus mu kullanildigini teyid edersiniz. ki hangi merkeze sorsaniz taze yumurta kullaniyoruz diyorlar ama asamayi direk sorarsaniz anlatirken teklerler belki.
Oldu ki Allah göstermesin ama ilki negatif olursa süreç nasil isliyor ? ilkinden kalan embriyolariniz donduruluyor mu. donduruluyorsa saklama fiyati var mi ? dondurulmuş embriyo ile transfer fiyatlari nedir ?
ve + cillop gibi yumurtalardan kac tane sizin oluyor. Garanti adetleri var mi ?
Verdikleri fiyatlara neler dahil neler dahil değil.
Donör için kan gruplariniza dikkat ediliyor mu ?
akliniza gelebilecek tüm sorulari yazin. orada unutursunuz. cikartin yazdiginiz kagidi unutuyorum da not aldim diyerek teker teker sorun.
Hayirli olsun insallah

Aynen öyle canım tamm çok aşırı bi holiganlık yok o hesap için ama bana verdiği numarayı aradığımda görüştüğüm kişinin adı Nesrindi ve o da NESAYBU adlı kullanıcıya çok benziyordu.. Ve zaten ETANİUM isimli bi arkadaşımız da aynı kişiler olduğunu doğruladı. Sırf bu yüzden gidesim gelmedi
Rabbim kolaylıklar versin inşallah.

Malesef canım ortalık kurtlar sofrası olmuş bizim derdimizi çrken bilir diyerek bebek yolunda emek harcadıklarını düşünerek her yorumu okuyoruz değerlendirip en doğru kararı verebilmek için. Ama malesef bizden dediğimiz insanlarda bazen bizi sömürmeye niyetli kişiler çıkabiliyor. Rabbim hepimizi korusun öylelerinden.. Ne mutlu şanslıymışsın sen dilerim bu yolda dileyen herkes en yakın zamanda hayırlısı ile muradını alsın ❤️
Insanin kalbinde azicik merhamet olur ,
Bunlarda Allah korkusu da yok.

Geri