Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar bu hafta sonu eşimle kıbrısa ön görüşmeler için gideceğiz yüz yüze konuşup o şekilde nereyi seçeceğimize karar vermek istedik.
Sizden ricam bu görüşmelerde sormam gereken dikkat et bunu mutlaka öğren dedikleriniz neler not alıp oraya gittiğimde hepsni sormak istiyorum .
Gidebilceğim yer olarak gyno life ve british bliyorum başka bir yer var mı önerdiğiniz git konuş diyebilceğiniz ??? Şimdiden çok heyecanlıyım
Hayırlı olsun inşallah.
Zaten bence en iyi iki yeri yazmışsınız. Bir de hit e gidip görüşebilirsiniz. Onu da baya övüyorlar.
Kesinlikle üstüne basa basa ( yumurta donasyonuysa) taze yumurta istediğinizi ve 5. Gün embriyosu olarak transfer olmak istediğinizi belirtin.
Haa bir de ben şuna dikkat ederdim. Kendini çok öven bir klinikse ordan uzaklaşırdım.
Geride donduracak embriyo garantisi vermelerini isterdim.

Kızlar bu hafta sonu eşimle kıbrısa ön görüşmeler için gideceğiz yüz yüze konuşup o şekilde nereyi seçeceğimize karar vermek istedik.
Sizden ricam bu görüşmelerde sormam gereken dikkat et bunu mutlaka öğren dedikleriniz neler not alıp oraya gittiğimde hepsni sormak istiyorum .
Gidebilceğim yer olarak gyno life ve british bliyorum başka bir yer var mı önerdiğiniz git konuş diyebilceğiniz ??? Şimdiden çok heyecanlıyım
Oncelikle ciktiginiz yol guzel sonuclansin insallah.bizlere de deneyinlerinizi aktarin.
Vita altera ile de gorusebilirsiniz. Ali enver hocayi cok oneren var. ekibi de iyi deniliyor.
Benim fikrim eger orda karar verecekseniz merkeze esiniz spermini verip dondurulsun ve siz sdece tranafer zamani gidin. Boylece hem kac embriyo elinizde olacagini 4.gu

Oncelikle ciktiginiz yol guzel sonuclansin insallah.bizlere de deneyinlerinizi aktarin.
Vita altera ile de gorusebilirsiniz. Ali enver hocayi cok oneren var. ekibi de iyi deniliyor.
Benim fikrim eger orda karar verecekseniz merkeze esiniz spermini verip dondurulsun ve siz sdece tranafer zamani gidin. Boylece hem kac embriyo elinizde olacagini 4.gu
4.gun giderken bilmis olursunuz.

Eftalios bu sefer her sey daha iyi olsun. Ama icine sinmiyorsa merkez yine seni kandirir gibi geliyorsa hic gitmesen mi ki, yine belli bi miktar odeyeceksin..
Onun yerine kibrisi mi denesen, bilemedim.
Amin canim benim insallah.baska bir doktora daha goidicem haftaya onada goruneyim benimde icim inan kibristan yanada. Artik hicbisey kafaya takmamaya karar verdim rabbim neylerse güzel eyler. vardir bundada bir hayir diyorum.

Biz
Hayırlı olsun inşallah.
Zaten bence en iyi iki yeri yazmışsınız. Bir de hit e gidip görüşebilirsiniz. Onu da baya övüyorlar.
Kesinlikle üstüne basa basa ( yumurta donasyonuysa) taze yumurta istediğinizi ve 5. Gün embriyosu olarak transfer olmak istediğinizi belirtin.
Haa bir de ben şuna dikkat ederdim. Kendini çok öven bir klinikse ordan uzaklaşırdım.
Geride donduracak embriyo garantisi vermelerini isterdim.
Haklisin gercekten .biz söyle iyiyiz böyle iyiyiz basarimiz çok iyi bilmem ne diyenden gercekten olabildigince kaçin kaba tabirle ordan hemen naşlayin🙂 tabi insan o anki duyguyla hemencik yelkenleri suya indiriveriyor ben hayatta kanmam kül yutturamazlar bana diyen kocam bile kaniverdi. Bir merkeze mecburuz size bakislari atarsaniz hemencik hooop yutuveriorlar tecrubeyle ogrendim. hahh kaptirip gidiyosun kendini. Sekil a bir ben kibristada yasadim batumdada yaşadım aynisini .papaz bir pilavi iki kere yemez diye bir soz var umarim yanlis soylememisimdir. Ben üçüncüyü yemek uzereyeyim. Ben kaziklanmaya doymadim sanirsam .🙂

Geri