Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar bende şimdi çıktım doktordan rahim kalınlığı 7.6 olmuş transfere hazır ama rahimde sıvı var onun geçmesi lazım yoksa transfer yapamam dışa atar bebeği dedi estrofemden kaynaklı dedi perşembe tekrar kontrol
Hayırlısı olsun canım evet sıvı olunca gebelik olmuyor. İnşallah geçer Perşembe gününe kadar. Herhangi bir ilaç verdi mi kurusun diye.

Kızlar şöyle bir sorunum var. Ben bir kaç keredir çamaşırımda ıslaklık görmüştüm. Bugün dr a söyledim. Kendisi de kan ve idrar testi istedi. Ultrasonda bebegin suyu normal. Ben boyle söyleyince bu renkli kağıtlı olan pedlerden verdi 2 kere ve ikisinde de pembe olan kağıtlar mora döndü.
Yani bebeğin suyundan sızıntı oluyormuş. Bana antibiyotik verdi 2 gün sonra tekrar aynı testleri yaptırıcam ama çok korkuyorum.
İnşallah antibiyotik işe yarar sızıntı durur

Kızlar şöyle bir sorunum var. Ben bir kaç keredir çamaşırımda ıslaklık görmüştüm. Bugün dr a söyledim. Kendisi de kan ve idrar testi istedi. Ultrasonda bebegin suyu normal. Ben boyle söyleyince bu renkli kağıtlı olan pedlerden verdi 2 kere ve ikisinde de pembe olan kağıtlar mora döndü.
Yani bebeğin suyundan sızıntı oluyormuş. Bana antibiyotik verdi 2 gün sonra tekrar aynı testleri yaptırıcam ama çok korkuyorum.
İnşallah antibiyotik işe yarar sızıntı durur
Tatlım progesteron fitil kullanıyor musun? Eğer kullanıyorsan ondandır telaş etme.

Yok ya hicbisersey vermedi estrofeme devam perşembe bakalım dedi.neden olur o sıvı hiç yaşamamıştım daha önce
Oncelikle 7,6 super bir kalinlik , sivi konusunda cok ugras vwrmis biri olarak sivi kac mm , bu kalinlik kacinci gun, estrofme gunde kac adet ve en onemlisi progesterona gecince tekrar kesinlikle baktir, cunku peogesteron fazinda bu sivi gider ya da minimal mai olur. Bu essiz bilgi sagolsun zaza sayesinde ogrendim.gercekten sivi estrofem kaynakli ise tabi..
Umarim hayirlisiyla tranaferw girersin

Selam kizlar, @szr @morpati unutmamışsiniz sormussunuz beni çok teşekkür ederim iyiyiz çok şükür. Her şey yolunda bugün tam 29 haftalık oldu benim minik 🙂. Hep dualarımdasiniz. Rabbim hepinize en kısa zamanda nasip etsin inşallah.

@Mühendisanne canım ben Bakü'de pozitif alan hiç görmedim. Hatta K.K. de bir arkadaşımiz vardı 3 kez gitti hepsinde de negatif aldı. Çok reklamı var buranın hatta hiç alakası olmayan bir arkadaşım reklamıni göndermişti bana ama ben hiç beğenmemistim orayı. Okudugum kadarıyla fresh diye anlaşıp dondurulmuş yumurta transfer ediyorlarmis. Eşime söylemiştim fiyatı da ucuz diye ama hiç yanaşmadı bile.
@Szr_ cigimin dediğine katılıyorum oranın tecrübesi bir Kıbrıs kadar kesinlikle değil. British ve Gynolife çok pozitif alan var fiyatları biraz fazla ama taze yumurta kullandıklarıni biliyorum. Ben British de yaptırdım çok şükür bugünlere geldim. Daha önce de bahsetmiştim uygun fiyat veren kliniklerde çok büyük oranda dondurulmuş yumurta kullanılıyor. Onlar bu duruma çok ticari bakıyorlar. Elbette ücret çok önemli ama olmayınca sonraki denemelerle daha fazla ödeme yapılıyor yüksek fiyat verenlerin çok daha fazla üzerinde bir ödeme yapmış oluyorsun. Bilinen ve kaliteli kliniklerde tedavi olmak bana doğru geliyor.
İnşallah en kısa zamanda içine sinen bir klinik ile muradına erersin canım. Kucak dolusu sevgiler ❤️
Masallah minige…az kalmis…sukurler olsun..

Geri