Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar bugünki doktor şaşırttı beni adenomiyosiz yok sende miyom bunlar dedi.
miyomların da rahim dışında döl yataginda degil rahimin iyi durumda biri 3 biri 2 bir kaç tanede 1m miyomların ama gebeligine engel değil acil bir durumun yok dedi.ameliyat sonrası şansın artar diyemem dedi.
Ameliyat olursan pataloji sonucun kötü çıkarsa tüp bebek durumun iptal olur rahimin alınır dedi.
Kesinlikle nosu boşuna belki şansım artar diye bıçak altına yatmayacağım miyom ameliyati olmadan transfer yaptiricam.
Sizce ??
(Bu arada suan ki tup bebek doktorum bana ameliyatimin açık olabilceğini söylüyordu ama bugunki doktor ameliyat kapalı olur dedi)..
Şimdi bir tek sorunum kaldı iki farklı doktorda toplam 3emriom var.
Bir tane 2.gün emriosu 4hucreli suanki doktorumda..
Iki adette 3.gün emriosu biri 6hücreli
diğeri compak emriom var
Hepsini bir mi transfer edeyim yoksa tek tekmi bilemedim

Hepsini birden transfer ettir bence. Şansın artar canım.

Ben bugün 13+1 oldum. Cumartesi günü kontrolüm vardı ense kalınlığı gelişimi gayet iyi dedi. 2 li tarama için kan verdim ama yaştan dolayı yüksek risk çıkacak biliyorum. Dr haftaya sonuç için gel ama yüksek ihtimal senden nifty testi isteyeceğiz dedi. Hastaneye sordum test 9 bine yakın. İstanbul da bir kaç laboratuvara sordum 6600 diyen var 5700 diyen var. Yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası. Söyliycem zaten dr a. Bu testi yaptıran olmuş muydu ?

Asyam ademiyozis in cok mu büyük? Bende de var 7 -8 mm kadar ama gebelige engel olmadi.

Hepsini birden transfer ettir bence. Şansın artar canım.
Gittim bugün kendi doktoruma dünki doktorun dediklerini söyledim ameliyatla ilgili.tamam kızım ameliyat olmadan transferini yapalım dedi.adet olunca gel ilaçlarına başlıyalım rahim kalınlasınca transferini yapalım dedi.hepsini birden transfer edelim şansım artsın dedim diğer merkezdeki 2tane kalsın elimizde yedek dedi.bendeki tek emriosu transfer edelim tutarsa bir tanede turar zaten dedi.
Yani 1adet 2.gün 6hücreli olan transfer olucak kuzum bence pek şansım yok ama

Masallahhh suphanallah..Canım benim cok sevindim cok.Rabbim devamını getirsin inşalalh kızımız bırakmayacak annesini Allah gönlüne göre versin insalah

Rabbim saglicakla dogum nasip etsin canim❤❤

Hiç belli olmuyor bu işler. Daha başlamadan olumsuz düşünüp kötüyü çağırma. Hep ne diyoruz 1 tane kaliteli embriyomuz olsun yeter.