Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Ben bugün 13+1 oldum. Cumartesi günü kontrolüm vardı ense kalınlığı gelişimi gayet iyi dedi. 2 li tarama için kan verdim ama yaştan dolayı yüksek risk çıkacak biliyorum. Dr haftaya sonuç için gel ama yüksek ihtimal senden nifty testi isteyeceğiz dedi. Hastaneye sordum test 9 bine yakın. İstanbul da bir kaç laboratuvara sordum 6600 diyen var 5700 diyen var. Yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası. Söyliycem zaten dr a. Bu testi yaptıran olmuş muydu ?
Selam @Szr_ ben yaptirdim uc ay once istanbulda direk amerikaya gitti. Firma yanlis hatirlamiyorsam eurofins di. 5.500 tl verdik. Dolar kuru üzerinden alıyorlar ucreti. Hatta ayni merkezde biz SMA da yaptirdik bir ay önce onun icinde 3.000 TL ödedik. Nifty testi için n genoks diye bir firmayi daha aradik. Onlarin merkezi ankara da. Onlarda 5500 tl dediler. Biz eurofins i tercih ettik.

Selam @Szr_ ben yaptirdim uc ay once istanbulda direk amerikaya gitti. Firma yanlis hatirlamiyorsam eurofins di. 5.500 tl verdik. Dolar kuru üzerinden alıyorlar ucreti. Hatta ayni merkezde biz SMA da yaptirdik bir ay önce onun icinde 3.000 TL ödedik. Nifty testi için n genoks diye bir firmayi daha aradik. Onlarin merkezi ankara da. Onlarda 5500 tl dediler. Biz eurofins i tercih ettik.
Selam canım çok teşekkür ederim.
Bilgi verdiğin için.

Kizlar 12.kez hamile oldugumu ogrendim. Dun gittim keseyi ve yolk kesesini gördüm. Eve geldim kanamam basladi. Sanirim yine düşük yapiyorum. Artik dogal yoldan hamile kalmamaya karar verdim. Yumurta donoru cok kafami karistiriyor. Onlada düşük yaparmiyim acaba bilmoyorumki

Kizlar 12.kez hamile oldugumu ogrendim. Dun gittim keseyi ve yolk kesesini gördüm. Eve geldim kanamam basladi. Sanirim yine düşük yapiyorum. Artik dogal yoldan hamile kalmamaya karar verdim. Yumurta donoru cok kafami karistiriyor. Onlada düşük yaparmiyim acaba bilmoyorumki
Canım belki yerleşme kanamasıdır bi acile gitsen emin olsan

Yok düsük cunku cok sancim ve cok kanamam var. Pazartesi gidicem
Umarım değildir hakkında hayırlısı ama vücut sağlıksız olanı atıyor biliyorsun degilmi bizler bu durumdan çok kötü etkileniyoruz evet ama sağlıksız bir evlat çok büyük bir sinav hergün tek tek kahrolacagına ne diyelim Rabbim bizim icin en hayirlisini nasip etsin

Umarım değildir hakkında hayırlısı ama vücut sağlıksız olanı atıyor biliyorsun degilmi bizler bu durumdan çok kötü etkileniyoruz evet ama sağlıksız bir evlat çok büyük bir sinav hergün tek tek kahrolacagına ne diyelim Rabbim bizim icin en hayirlisini nasip etsin
Oyle ama bu 11.dusuk hepsimi sağlıksızdi. Cok yoruldum. Allah yardimcimiz olsun

İnşAllah gebeliyin sağ salim devam eder
Allah muradını versin

Oyle ama bu 11.dusuk hepsimi sağlıksızdi. Cok yoruldum. Allah yardimcimiz olsun
Nakadar benzer durumdayız inanamazsın
12 düşükte ben yaptım
Aynı şeyleri düşünüyorum
Hepsimi sağlıksız oldu diye
Elif söylemeyecektim ama sana umut olurum belki.
Ben 3 gün oldu transfer oldum
Biliyorsun Britishde ngs testinden gelen sağlıklı embriyolarım vardı
Birini koydular
İnşAllah bunu doğururum ve sana umut olurum

Nakadar benzer durumdayız inanamazsın
12 düşükte ben yaptım
Aynı şeyleri düşünüyorum
Hepsimi sağlıksız oldu diye
Elif söylemeyecektim ama sana umut olurum belki.
Ben 3 gün oldu transfer oldum
Biliyorsun Britishde ngs testinden gelen sağlıklı embriyolarım vardı
Birini koydular
İnşAllah bunu doğururum ve sana umut olurum
Ayy inşallah bu sefer kucagina alirsin. Bende artik kibrisa gidicem heralde. Baska carem kalmadi

Geri