Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Allah aşkına elinde en deyerli şey Rahim
Müdahile ve ameliyat için araştır en iyi doktora git
Sonra çok üzülürsüm
Bende o yüzden bu kadar düşünüyorum ama kim doğru doktor bilmiyorum hepsi ticarethaneye döndürmüş işlerini kime guvenecegimi bilmiyorum.bi doktor var perşembe günü ona gidicem bakalım o ne diycem özel oda bilsem iyi doktor olduğunu teslim olucam ama inan bilmiyorum bu durum beni çok yıprattı

10bin istedi kararsizim cok
Asysm dün gece sebcey arkadaşımla konuştum
Eğer unutmadıysan eski sayfadan,kadınlar klübünden
İstambulda onun miomunu laporaskopiyle amelyat eden bir doktor var
Onun isminide yazmıştı
Eski sayfamızda istersin arama butonundan o kızın yazılarını oku
Belkide işine yarar
Kazen bizi anlamadan kapatı
Ama hakikaten o eski sayfamız çok bilgidi hepimize

Asysm dün gece sebcey arkadaşımla konuştum
Eğer unutmadıysan eski sayfadan,kadınlar klübünden
İstambulda onun miomunu laporaskopiyle amelyat eden bir doktor var
Onun isminide yazmıştı
Eski sayfamızda istersin arama butonundan o kızın yazılarını oku
Belkide işine yarar
Kazen bizi anlamadan kapatı
Ama hakikaten o eski sayfamız çok bilgidi hepimize
Tamam zazam çok saol benide engelledi kazen bende giremiyorum denicem şansımı. Kimisi özele o kadar para verme devlette profosere yaptır diyo kimisi başka bişey düşünmekten çok yoruldum ne uyku kaldı ne kafa çok yordu bu durum beni çok dağıldım. Beni korkutan ameliyat değil riskleri kim işin ehli bi bilsem bitiricem işi çaresizlik ne kötü şey ya.Rabbim hepimizi bu dertten kurtarsın inşallah tez zamanda

Tamam zazam çok saol benide engelledi kazen bende giremiyorum denicem şansımı. Kimisi özele o kadar para verme devlette profosere yaptır diyo kimisi başka bişey düşünmekten çok yoruldum ne uyku kaldı ne kafa çok yordu bu durum beni çok dağıldım. Beni korkutan ameliyat değil riskleri kim işin ehli bi bilsem bitiricem işi çaresizlik ne kötü şey ya.Rabbim hepimizi bu dertten kurtarsın inşallah tez zamanda
Hangi sehirdeydin

Geri