Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Sen baska doktorla yeni tedaviye baslayip sonra mi operasyona karar verdin.

Butun agrilar guzel haberlere vesile olsun
Ben gercekten inaniyorum , olacak. Cubku embriyolarin da guzel. Yasin da genc. Saglikli olan cikmistir. Daha once de zaten hamileligin var. kacinci gun test?
İnşallah Canım
27 si test günüm.
Ben bu sefer iğnesiz tedavi gördüm ya sadece klomen kullandım. Belki diyorum biraz daha iyi olmuştur embriyolar. İğne bana hiç yaramıyordu çünkü.

Sen baska doktorla yeni tedaviye baslayip sonra mi operasyona karar verdin.
Ben 7.ayda yeni bi doktorla başlamıştım mini tüp bebek ve miyom ameliyatına karar verdi 5gunluk bi iğne bi kaç hap yazdı kullandım iki yumurtam vardı toplandı donduruldu.sonra ben 5yil önce ilk doktoruma gittim miyom ameliyati için endişelerim vardı danışmak için gittim ve onunda tüp bebek tedavisi yapmaya başladığını öğrendim ve hep tedavimi hemde ameliyatımı onunla yapmaya karar verdim

Ilk toplamadan 2 embriyo, bu yeni doktorla da yeni bir tedavi ile operasyon oncesi tekrar toplama iyi karar vermissin, bu tedaviden de guzel embriyolar olsun .
Ameliyat sonrasi ilk tedavideki embriyolar alip bu doktoruna transfer edersin belki..

Ilk toplamadan 2 embriyo, bu yeni doktorla da yeni bir tedavi ile operasyon oncesi tekrar toplama iyi karar vermissin, bu tedaviden de guzel embriyolar olsun .
Ameliyat sonrasi ilk tedavideki embriyolar alip bu doktoruna transfer edersin belki..
Yedek olsun elimde diye düşündüm inşalalh bundada bir iki çıkar artık hangisi iyi emriosa onunla başlarım Sadece ameliyat sonrası 4ay süre transfer için yeterlimi bilmiyorum ameliyatımda açık ameliyat olduğu için çok korkuyorum 2miyom+Adenomiyosiz alincak ‍♀️

Ameloyat sonrasi brkleme suresini hic bilmiyorum, doktoruna guvenin tamsa girer cikarsin sonra da guzel rahmine verilir embriyolar.. yapisirlar anne olursun…