Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Bugube kadar en farkli olan divina, estradiol valerat kullanimi, ben cok soylemistim , ostrojeb formunu degisrtirelin diye kabul etmemisti benim doktorum incelik sorunumda,
Ama transfere kadar tek 2mg olarak kullandib degil mi beyazlari,adetin 8.gunu baslamistin?
Oksapar neden 2, homozigot var mi sende?
Aynen canım 2 mg adetin 8. günü başladım.
Evet kan pıhtılaşması var biraz bide daha önce kürtajım olduğu için oksaparı 2 tane verdiler.
Daha önceleri hep 1 kullandım.

Bugün transferin 2. Günü
Karnımda biraz batma ve adet olacakmışım gibi ağrım var.
Birazda baş ağrısı çekiyorum Bugün.
İnşallah tutunuyorlardır valla çok yorgunum artık.

Evet kan pıhtılaşması var biraz bide daha önce kürtajım olduğu için oksaparı 2 tane verdiler.

Bugün transferin 2. Günü
Hayırlısı olsun canım inşallah tutunma belirtileridir minik yavruların seninledir birkaç gün sonra güzel haberini almayı bekliyoruz. Bizde heyecanlıyız :yumurta:

Bugün transferin 2. Günü
Inşallah tutunma belirtileri olsun canım benim güzel şeyler düşün iyiyi çağır hep pozitif sallaaaa:meme::meme::meme:hoppaaaa

Kızlar selam şimdi çıktım doktordan muayene etti nasıl bi tedavi uygulancak onları konuştuk geçen ay yumurtam toplanmıştı diğer merkezde ondan kaynaklımı bilmiyorum şuan yumurta falan göremedi adetin 2.günü tekrar muayene yapacak iğneye başlanacak mini tüp bebek yine galiba çok ilaç yuklemiycem dedi bugün sadece estrofem 2mg ve Biosteron dhea 25mg yazdı.yarin itibariyle başla adetin 2.günü muayene edelim ona göre igneye basliyalim dedi.bendeki durumlar şimdilik bu

Bugün transferin 2. Günü
Butun agrilar guzel haberlere vesile olsun
Ben gercekten inaniyorum , olacak. Cubku embriyolarin da guzel. Yasin da genc. Saglikli olan cikmistir. Daha once de zaten hamileligin var. kacinci gun test?

Szr transferin hayırlı olsun canım, inşallah güzel haberler verirsin.. Valla güzel haberlere umuda ihtiyacımız var seninle başlasın ardın sıra eftalios asyam la devam eder inşallah.
Amin canım inşallah.
Ben kendi yumurtalarımla denedim son kez.
Eşimin ısrarı yüzünden.
İnşallah güzel haberi verebilirim.
Allah razı olsun.

Kızlar selam şimdi çıktım doktordan muayene etti nasıl bi tedavi uygulancak onları konuştuk geçen ay yumurtam toplanmıştı diğer merkezde ondan kaynaklımı bilmiyorum şuan yumurta falan göremedi adetin 2.günü tekrar muayene yapacak iğneye başlanacak mini tüp bebek yine galiba çok ilaç yuklemiycem dedi bugün sadece estrofem 2mg ve Biosteron dhea 25mg yazdı.yarin itibariyle başla adetin 2.günü muayene edelim ona göre igneye basliyalim dedi.bendeki durumlar şimdilik bu
Hadi hayırlısı olsun inşallah.

Geri