Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar benim ateş basmalarım var. Bir de 2 gündür baş ağrısı oluyo.
Çok zor bir süreç.
İğneler zaten kalçalarımı kevgir gibi etti.
Dağılmadığı için ne yatabiliyorum ne de oturabiliyorum.
Bugün oturdum ağladım valla.
Diğer transferlerimde de zorluğunu çekiyordum ama bu sefer beni perişan etti.
Canim selam progesteron igneler dimi onun gobekten yapilani var kalcaya gore daha konforlu onlardan denesen dr a sorsan nasil olur acaba ben sabah aksam gibekten yapilyodum kendim onu sor dr a istersen ama sgk karsilamiyo malesef en son 251 tl ye almistik ssnirim 22 kutu kullandim icinde 7 ampul var merkez bana onu soylemisti kalcadan olan cok agrili ve iltihap filan yapiyormus yagli igne oldugu icin progestan dex 25 mg birfe toplu slimlarda ecz den indirim iste yapiyorlar tani ben once 6 kutu almfimnpoxitifi gordum bi 6 kutu daha aldim kesinlesince genelik kalani toplu almistik simdi cok sukur kullanmiyorum dr biraktirdi

Kızlar benim ateş basmalarım var. Bir de 2 gündür baş ağrısı oluyo.
Çok zor bir süreç.
İğneler zaten kalçalarımı kevgir gibi etti.
Dağılmadığı için ne yatabiliyorum ne de oturabiliyorum.
Bugün oturdum ağladım valla.
Diğer transferlerimde de zorluğunu çekiyordum ama bu sefer beni perişan etti.
@Szr_ cim bu bekleme süreci gercekten cok stresli. Bende agliyordum istemsiz elimde olmadan. Bende günde 12 mg estrofem ve bant kullandim ama ates basmalarim olmadi. Kalcadan yapilann ignelerden ben 5 tane oldum ama o da bende sorun olmadi. Bence yapan kisiye iğneyi agir enjekte etmesini rica et. İgne yagli oldugundan can yakabiliyor. Benim dr um da karindan yapilan progesteronu tercih etti. Sabah aksam iki ampul prolutex igne oldum. Kanamalarim olunca dozaj artmisti. 37 kutu kullandim. Benimde karnim kevgir gibi oldu hala ignr izleri duruyor. Dr un la konusup karindan iğneye gecebilirsin. Gerçi @Angel1427 in dedigi gibi sgk karsilamiyor ilacin fiyatini. Güncel fiyati 318 lira. Ama karindan igneler daha konforlu kalçaya göre . Cektigin acilar sana insallah mutluluk gözyaşları olacak. Güzel haberlerini duymak dileğiyle ❤️

@Szr_ cim bu bekleme süreci gercekten cok stresli. Bende agliyordum istemsiz elimde olmadan. Bende günde 12 mg estrofem ve bant kullandim ama ates basmalarim olmadi. Kalcadan yapilann ignelerden ben 5 tane oldum ama o da bende sorun olmadi. Bence yapan kisiye iğneyi agir enjekte etmesini rica et. İgne yagli oldugundan can yakabiliyor. Benim dr um da karindan yapilan progesteronu tercih etti. Sabah aksam iki ampul prolutex igne oldum. Kanamalarim olunca dozaj artmisti. 37 kutu kullandim. Benimde karnim kevgir gibi oldu hala ignr izleri duruyor. Dr un la konusup karindan iğneye gecebilirsin. Gerçi @Angel1427 in dedigi gibi sgk karsilamiyor ilacin fiyatini. Güncel fiyati 318 lira. Ama karindan igneler daha konforlu kalçaya göre . Cektigin acilar sana insallah mutluluk gözyaşları olacak. Güzel haberlerini duymak dileğiyle ❤️
Artmis fiyati pakizecim artik pregestan tarzi ilac kullaniyor musun bana biraktirdi dr hap olanida.. allah kismet ederse doguma kadar coraspin ve oksapar devam sen kullaniyor musun kan sulandirici rabbim kismet ederse dogum ne zaman senin benim hesaplara gore 18 subat

Artmis fiyati pakizecim artik pregestan tarzi ilac kullaniyor musun bana biraktirdi dr hap olanida.. allah kismet ederse doguma kadar coraspin ve oksapar devam sen kullaniyor musun kan sulandirici rabbim kismet ederse dogum ne zaman senin benim hesaplara gore 18 subat
Benim ilk kanamam 7. Haftada oldu. Boyle olunca karindan oksapar iğneyi kesti dr.um. karindan progesteron igneleri iki katina cikardi. 10 haftada igneleri kesip sadece coraspin ve vitamine basladik. Ama kanamalarim yeniden baslayinca coraspini tekrar kesip prolutex i yine sabah aksam devam ettik. 12 haftaya gelince tekrar kesti dr igneleri sadece gece yatarken bir adet lutinus kullaniyorum. Şükür üç haftadir bir sorun yasamadim haftaya kontrolum var. Belki tekrar kan sulandiriciya baslar.Umarim hersey yolunda gider. Benim dogum 6 Şubat denk geliyor Allah kismet ederse.

Tamaracim sen nadilsin s
Sağ olun kızlar.
Allah razı olsun hepinizden.
Sonu güzel olacaksa bu zahmetlerin hiç önemi kalmayacak.
Böyle belirsizlik olunca evet insan stres oluyor.
Çok sağ olun..
Aynen canım bu beklemek gerçekten çok zordu benim içinde test yapmamak için kendimi zor tutmuştum sanırım onuncu gün yapmıştım testi evde inşallah her şey çok güzel olacak canım bebişin ya da bebişlerin Sana sıkıca Tutunurlar

Benim ilk kanamam 7. Haftada oldu. Boyle olunca karindan oksapar iğneyi kesti dr.um. karindan progesteron igneleri iki katina cikardi. 10 haftada igneleri kesip sadece coraspin ve vitamine basladik. Ama kanamalarim yeniden baslayinca coraspini tekrar kesip prolutex i yine sabah aksam devam ettik. 12 haftaya gelince tekrar kesti dr igneleri sadece gece yatarken bir adet lutinus kullaniyorum. Şükür üç haftadir bir sorun yasamadim haftaya kontrolum var. Belki tekrar kan sulandiriciya baslar.Umarim hersey yolunda gider. Benim dogum 6 Şubat denk geliyor Allah kismet ederse.
İnşallah haftaya da hiçbir problem çıkmaz pakizecim her şey yolunda gider

Tamaracim sen nadilsin s

Aynen canım bu beklemek gerçekten çok zordu benim içinde test yapmamak için kendimi zor tutmuştum sanırım onuncu gün yapmıştım testi evde inşallah her şey çok güzel olacak canım bebişin ya da bebişlerin Sana sıkıca Tutunurlar
Canım angel
İnan sürekli düşünüyorum bu sefer de olmadıysa napıcam diye.
Allah herkesin yardımcısı olsun valla çok zor biz biliyoruz nasıl olduğunu dışardan bakanlara kolay geliyor her şey.

Amiiiiiiinnnnnn
Canım angel
İnan sürekli düşünüyorum bu sefer de olmadıysa napıcam diye.
Allah herkesin yardımcısı olsun valla çok zor biz biliyoruz nasıl olduğunu dışardan bakanlara kolay geliyor her şey.
Canimin ici hic moral bozma daha ilk gunlerde bende dustum o hataya inan psikolojiyi cok etkiliyor psikologun dedigini yapiyorum evrene pozitif enerji yayalimki pozitif dusunceler geri gelsin ben valla hicbisey anlamadim gittigim doktor psikolokmuydu yoksa bio-enerji uzmanimiydi cozemedim surekli pozitifi cagirin dedi durdu ulan dedim cagiriyorum cagiriyorum kapidan gelmiyor nerden geliyor bu yaa dedim doktora. Gozum cafcafli kapisina takılmıştı bana sordu neden bakiyorsun kapiua diye pozitif enerjiyi bekliyorum randevumuz var hala gelmedi dedim kadin bir kahkaka atti sanirsin chuky geldi. bende sinir stres kotu enerji filan kalmadi .guldureyim dedim seni ne alaka diyebilirsin oyle aklima geldi. canim insallah hersey yolunda gidecek insallah guzel haberlerini duyacagiz bol bol dua ediyorum❤❤

Geri