Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Buraya üye olur olmaz oradaki üyeliğime giremedim. Sonra baska nickle tekrar uyelik aldim. Ona da giremiyorum iki haftadir @Zaza74 cim.Bence takip ediyor. Sanırım @Mavi ay yazmisti orda bir post a senin burada yazdığını bende ondan öğrendim buldum burayi sag olsun.
@Angel1427 insallah guzel haberlerini aliriz. Lütfen bizi de bilgilendir. Benim ara ara küçük kanamalarim oldu ama 12 haftayi tamamlayinca karindan progesteron igneyi kesip sadece aksamlari bir adet fitil( Lutinus) kullanmaya basladim. Cok şükür bebeğimiz sağlıklı kıpır kıpır icerde. Allah kısmet ederse oglumuz olacak. Darısı anne olma yolunda ilerleyen herkese insallah..
Ayyy masallah canim saglikla al kucagina oglusumu bizde dr dan geldik simdi 10+5 olduk cok sukur rabbime binlerce sukur her sey yolunda yuzunu kapatmisti elleriyle agustos 2.haftasi perinstolog ile randevum var suan emse kalinligi gayet iyi dedi perinatolog da cinsiyet ogrenir miyiz dedim suanda soyleyebilirim dedi tabi daha cok erken dedi ama kiz gibi gorunuyor dedi cok mutlu olduk esimde bende kuiz istiyorduk gerci erkek olsa ne farkederde ilk ve tek cocugum olcak ama simdilik kizim olcak saglikla gelsin

Herkese merhabalar, beni merak edenlere soranlara çok teşekkür ediyorum ❤️ biz iyiyiz çok şükür. Haftaya Çarşamba günü perinatoloji randevusuna gideceğim. Mide bulantısı ve halsizlik dışında hiç bir sorunum yok çok şükür. Şimdi güzel haberlerini beklediğimiz zazamda sıra ❤️ az kaldı sanırım test gününe. Heyecanla bekliyoruz seni bebeğim ❤️❤️❤️
Cok guzel bir haber tamaracim saglikla gelsinler insallah zazam dira sende hayirlisiyla sonra da asya ve szr de dimi

Buraya üye olur olmaz oradaki üyeliğime giremedim. Sonra baska nickle tekrar uyelik aldim. Ona da giremiyorum iki haftadir @Zaza74 cim.Bence takip ediyor. Sanırım @Mavi ay yazmisti orda bir post a senin burada yazdığını bende ondan öğrendim buldum burayi sag olsun.
@Angel1427 insallah guzel haberlerini aliriz. Lütfen bizi de bilgilendir. Benim ara ara küçük kanamalarim oldu ama 12 haftayi tamamlayinca karindan progesteron igneyi kesip sadece aksamlari bir adet fitil( Lutinus) kullanmaya basladim. Cok şükür bebeğimiz sağlıklı kıpır kıpır icerde. Allah kısmet ederse oglumuz olacak. Darısı anne olma yolunda ilerleyen herkese insallah..
Çok güzel haberler sağlıkla kucağına al inşallah ❤️

Ayyy masallah canim saglikla al kucagina oglusumu bizde dr dan geldik simdi 10+5 olduk cok sukur rabbime binlerce sukur her sey yolunda yuzunu kapatmisti elleriyle agustos 2.haftasi perinstolog ile randevum var suan emse kalinligi gayet iyi dedi perinatolog da cinsiyet ogrenir miyiz dedim suanda soyleyebilirim dedi tabi daha cok erken dedi ama kiz gibi gorunuyor dedi cok mutlu olduk esimde bende kuiz istiyorduk gerci erkek olsa ne farkederde ilk ve tek cocugum olcak ama simdilik kizim olcak saglikla gelsin
Bu güzel haberlere Öyle çok mutlu oluyorum ki anlatamam. Darısı bekleyen tüm canlara. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım ❤️❤️

pakize2344 , Angel1427, tamaraa rabbim her daim sizlerden böyle güzel haberleri almayı nasip etsin evlatlarınız sağlık ile kuçağınızda olsun her daim duamdasınız. Zazaacım güzel haber verme sırası sende rabbim seni de mukafatlandırsın dilerim bizlere güzel haberlerini verirsin. tedavi için bekleyen ben ve diğer arkadaşlarım rabbim bizleri de bu şekil müjdeler ile sevindirsin rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizlere de evlat nasip etsin her daim her an inanım aklımda duamda buradaki herkes eşim bile dua ediyor güzel haberler de seviniyor benim kadar . Güzel haberleri alan arkadaşlar tedavi aşamasında olan yada bekleyen bizleri de duanızda unutmayın

MaşAllah
Rabbim güzel bahtlı eysin yavrunu❤️

Geri