Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Buraya üye olur olmaz oradaki üyeliğime giremedim. Sonra baska nickle tekrar uyelik aldim. Ona da giremiyorum iki haftadir @Zaza74 cim.Bence takip ediyor. Sanırım @Mavi ay yazmisti orda bir post a senin burada yazdığını bende ondan öğrendim buldum burayi sag olsun.
@Angel1427 insallah guzel haberlerini aliriz. Lütfen bizi de bilgilendir. Benim ara ara küçük kanamalarim oldu ama 12 haftayi tamamlayinca karindan progesteron igneyi kesip sadece aksamlari bir adet fitil( Lutinus) kullanmaya basladim. Cok şükür bebeğimiz sağlıklı kıpır kıpır icerde. Allah kısmet ederse oglumuz olacak. Darısı anne olma yolunda ilerleyen herkese insallah..

Zaza transfer sonrasi protokolde intralipid, prograf, akupunktur devam ediyor musun?
Cort canım akupunktur hiç yapmadım
Transfer öncesi ozon damardan ve vajinadan
Ve ozon karışımlı growt hormon kendi kanımdan
Onuda hem popoma vurdular
Hem vajinadan kaviteye verdiler
Hemde göbek altı ve belime küçük iğnelerle vurdular
Prograf 1 mg sabah akşam devam
Omegaven serum sadece transfer günü

Omegaven uygulamasi farkli oluyor sanirim.beta pozitif cikinca devam edecek mi,16.haftaya kadar 2 haftada 1 diye uygulama yapan var. bazilqri 22. Hafta diye biliyorum.
Yapilan her sey sifa olsun…

Herkese merhabalar, beni merak edenlere soranlara çok teşekkür ediyorum ❤️ biz iyiyiz çok şükür. Haftaya Çarşamba günü perinatoloji randevusuna gideceğim. Mide bulantısı ve halsizlik dışında hiç bir sorunum yok çok şükür. Şimdi güzel haberlerini beklediğimiz zazamda sıra ❤️ az kaldı sanırım test gününe. Heyecanla bekliyoruz seni bebeğim ❤️❤️❤️

Canım sitelere girerken çerezler politikasını kabul edin diye bir seçenek çıkıyor ve biz de kabul ediyoruz ya oradan buluyor seni. yeni üyelik almadan önce tüm çerezleri temizlemen gerek. Sonrasında da her girişinden önce çerezleri temizleyerek girmen gerekiyor. Üyeliği olmayanlarda da aynı şey geçerli. Buraya girdikten sonra çerezleri mutlaka temizlemek gerekir. Çünkü kk yöneticisi sizlerin buraya girdiğinizi görünce üye ol veya olma engelliyor maalesef. Yani Zaza ile alakalı bir durum değil teknik bir durum. Tabi ki de burayı ayrıca takip de ediyor olabilir ama bu baya zamanina mal olur. Ben olsam üşenirim
başka sitelerde eski üyeleri aramaya ama işte bazen insanları anlamak zor 🙄