Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hadi canim benim hayirli olsun rabbim guzel haberlerini duymayi nasip etsin once sana sonra bizlere insallah buradan bi arkadas yazmisti baska maille yeni nick al diye bende onu yaptim ordan konustugum 2 kisi vardi onlara yazdim sonra bi baktim kazen engellemis beni malesef sanirim oyle buraya geldigim icin engellendim

Canım benim Rabbim seni çok büyük zor sınavlardan geçirmiş Rabbim karşılığını bu son transferinle taçlandırsın inşallah..
Tamam zazam bi tane doktor önerdi tanıdık biri izmir de oda kadın doğum doktoruymuş ona gorunucem yumurta toplama işleminden sonra fikir alicam.persembe günü toplanacak yumurtalar sonra o doktora gidicem ama doktora açıkça sorayimmi önceki doktorum Adenomiyosiz var dedi ve miyomlar rahim dışında ellemeyelim demişti miyomlar.Bu yeni doktorum miyomlarim rahim içinde alınması lazım ayrıca Adenomiyosiz yok dedi kafam karıştı diye sorayimmi yeni gideceğim doktora ??

Allah bir daha yasatmasın canım
Valla kafam allak bullak oldu 2yildir güvenip teslim olduğum doktorumun bana söylediğinin tam tersini söyledi bu yeni doktorum.ameliyat basitmi riskleri herşeyi çok korkuttu beni.O yüzden evet ameliyat öncesi farklı bir doktora gorunucem kesinlikle Ama onunda çok farklı bişey demesi umarım kafamı allak bullak etmez Off valla ne zor işlerle uğraşıyoruz ya Allah sonumuzu hayır etsin hepimizin

Zazam toplamda 3miyom varmis biri küçükmüş çok 2tanesi "●rahim içindeymiş kas icindeymis"● 4ve 2cm imiş hatta biri tam rahimin ortasinda dedi .baska bir doktordan fikir alicam

Maşallah canım benim Allah en iyisini en hayırlısını sana nasip etsin can olsunlar sana hakkında hayırlısı guzelim‍♀️

Aynen keşke son şansı ücretsiz etseydiler dene derdim
Madi sıkıntın varsa işini şansa burakma bence
O paraya rahimini güzel hazırla ve donasyona git

Eftalios sen bu kaç zamanda hiç rahmini kontrol ettirdin mi
Başına burakma
Durumlar nasıl?
İlaç falan içiyormusun