Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar engin tecrubelerinize dayanarak sizlere danışmak istiyorum.... kısmetse yumurta donasyonu düşünüyoruz ileri yaş yumurta kalitesizliginden ötürü lakin eşim ciddi bir sigara bağımlısı günde 1,5-2 paket ve azaltması mümkün değil...bundan 2 yıl kadar öncesinde çılgınlar gibi tüp bebek denemeleri yapıyorduk ve sperm analizlerine doktorlar olumsuz yorum yapmıyordu...yumurta donasyonu olup eşi benimki gibi sigara kullanan var mı?

Slmmmm herkese :6:
Kontrolüm vardı bu sabah yine.
4 tane yumurtam şuan hazır gibi.
Sanırsam doktor ilk önce olgunlaşanları alacak sonra kalanları büyütüp onları da ayrı toplayacak.
Aret bey bugün yumurtalara bakarken belki uğraşacağiz ama seni mecbur çocuk sahibi yapacağız dedi. İnşallah dedim
Benim son gelişmeler böyle.
Ne kadar Güzel haberler bunlar devamını da heyecanla bekliyoruz canım ❤️❤️

vallahi billahi korkuyorum yarın sabah vericem 2-3 saatte çıkıyormuş inan hemen buraya yazacağım ctesi günü eşimden sonra ilk size söyledim evde yaptığım testi yarsın sabahta eşimden sonra yine ilk size duyacaksınız rabbim hepimizin yüzüne baksın
Yarın senin güzel haberlerini heyecanla bekliyoruz canım ❤️ dualar seninle

Kızlar engin tecrubelerinize dayanarak sizlere danışmak istiyorum.... kısmetse yumurta donasyonu düşünüyoruz ileri yaş yumurta kalitesizliginden ötürü lakin eşim ciddi bir sigara bağımlısı günde 1,5-2 paket ve azaltması mümkün değil...bundan 2 yıl kadar öncesinde çılgınlar gibi tüp bebek denemeleri yapıyorduk ve sperm analizlerine doktorlar olumsuz yorum yapmıyordu...yumurta donasyonu olup eşi benimki gibi sigara kullanan var mı?
Benim eşim de sigara kullanıyor ama günde en fazla 1 paket. Bu konuda çok endişelenme, zaten bir kaç damlada bile milyon tane sperm var iyilerini seçiyorlar döllenme için.

Geri