Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Amiinnn rabbim hepimizin yuzune baksin

İnsallah canim pakize insalah 3 kisi doneriz evladim kocam ve ben seni nasil gidiyor gebelik degerlerin ne durumda

İnsallah canim pakize insalah 3 kisi doneriz evladim kocam ve ben seni nasil gidiyor gebelik degerlerin ne durumda
İnsallah öyle olacak icini ferah tut stres olma diyecegim ama bunu ben hic basaramadim. Sen bunun için caba göster. Ben trasferin 5. Günü kan verdim 21cikti. 7.gunu yani dun tekrar ayni saat ve hastane de verdim. 73 cikti. Kasik agrilarim devam ediyor. Dun aksam fitili kullanirken iki uc damla kan geldi cok korktum. Sabah kahverengi akıntıya döndü. Doktorum fitil birikintisi de yapabilir dedi. Ya da yerlesme kanamasi mi bilemedim. Yarin sabah tekrar kan vericem. Umarim benim icinde hersey yolunda gider❤️

İnsallah canim sorunsuz bir sekilde devam edersin katlaniyor degerlerin iyi bir sey bu diye biliyorum saglikla devam etsin ❤️❤️

Deger cok guzel artmis. Proluton depot baslayabilirsiniz. Progesteronu arttirmak gerekir diye biliyorum , tabi bir de mumkun oldugunda yatin..

Allah zahmetinin behresini versin
Kardiyolojı rapor 45 yaş üstü isteniyor