Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Önce 41 kere maşallah diyelim canım. Maşallah herşey yolunda çok güzel gidiyor içini ferah tut strese girme, stres tüm bünyeyi değiştirir. İnşallah Allah gönlünün muradını versin yavruna kavuştursun. Rahat rahat git evladını al gel canım. Senin ve seninle birlikte tüm isteyen bekleyen herkesin Rabbim evladına kavuştursun inşallah inşallah
Amiinnn rabbim hepimizin yuzune baksin

Hayirlisi ile git gel Angel. Degerlerin çok guzel. Senin icin hersey cok güzel olacak. Ben kardiyoloji ve Dahiliye raporlarini buradan almistim. Ama ordan cok daha rahat alırsın bilseydim bende ugrasmazdim. Benim duam seninle insallah iki kisi gidip üç kişi dönersin..
İnsallah canim pakize insalah 3 kisi doneriz evladim kocam ve ben seni nasil gidiyor gebelik degerlerin ne durumda

İnsallah canim pakize insalah 3 kisi doneriz evladim kocam ve ben seni nasil gidiyor gebelik degerlerin ne durumda
İnsallah öyle olacak icini ferah tut stres olma diyecegim ama bunu ben hic basaramadim. Sen bunun için caba göster. Ben trasferin 5. Günü kan verdim 21cikti. 7.gunu yani dun tekrar ayni saat ve hastane de verdim. 73 cikti. Kasik agrilarim devam ediyor. Dun aksam fitili kullanirken iki uc damla kan geldi cok korktum. Sabah kahverengi akıntıya döndü. Doktorum fitil birikintisi de yapabilir dedi. Ya da yerlesme kanamasi mi bilemedim. Yarin sabah tekrar kan vericem. Umarim benim icinde hersey yolunda gider❤️

İnsallah öyle olacak icini ferah tut stres olma diyecegim ama bunu ben hic basaramadim. Sen bunun için caba göster. Ben trasferin 5. Günü kan verdim 21cikti. 7.gunu yani dun tekrar ayni saat ve hastane de verdim. 73 cikti. Kasik agrilarim devam ediyor. Dun aksam fitili kullanirken iki uc damla kan geldi cok korktum. Sabah kahverengi akıntıya döndü. Doktorum fitil birikintisi de yapabilir dedi. Ya da yerlesme kanamasi mi bilemedim. Yarin sabah tekrar kan vericem. Umarim benim icinde hersey yolunda gider❤️
İnsallah canim sorunsuz bir sekilde devam edersin katlaniyor degerlerin iyi bir sey bu diye biliyorum saglikla devam etsin ❤️❤️

Deger cok guzel artmis. Proluton depot baslayabilirsiniz. Progesteronu arttirmak gerekir diye biliyorum , tabi bir de mumkun oldugunda yatin..

Selam kizlar ancak Girebildim buraya sabah testimi verdim Çok şükür her şey yolunda e2 127 cikti progesteron 0,26 Merkez her şey iyi dedi bugün ilaçlara başladım ok sapar ve progesteron Göbekten iğneler prednol ve monodoks hap uçak biletlerimizi de aldım Allah izin verirse 1 Haziran‘da Kıbrısdayız 2 Haziran‘da transfer ben yanlış hesaplamışım birinde transfer diye düşünüyordum hemşire ile konuştum 2 Haziran transfer dedi bu arada kardiyoloji ve dahiliye raporları var ya gebe kalabilir diye o raporları da Kıbrıs’tan alacağım hemşire ile konuştuk çünkü burada biraz zorluyorlar açıkçası tanıdık doktor bulmakta zor hayatımda ilk defa kendime iğne batırdım Biraz zorlandım beklediğimden çok daha az acı oldu benden bu kadar kaderdaşlarim Rabbim hepimizin yüzüne baksın emekler çok fazla acılar çok fazla hayaller çok çok çok fazla Rabbim kucağınıza boş bırakmasın Evlat evlat diye inletmesin bizleri Ve dualarınızı bekliyorum
Allah zahmetinin behresini versin
Kardiyolojı rapor 45 yaş üstü isteniyor

Geri