Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Eftalios tekrardan hayırlı olsun canım. Peki kliniğin yumurta toplama sistemi nasıl?yani bir donörden oluşan tüm yumurta sanamı ait oluyor? Yumurta garanti sayısımı veriyorlar yoksa embriyo sayısı garantisimi veriyorlar? Kalan embriyolarını dondura biliyormusun? Donörleri görme seçme şansında varmı? Çok uzun oldu kusura bakma lütfen cevaplarsan sevinirim.
Can8m benim herzaman cevaplarim biz donoru sectim secenek sundular ozelliklerimize gore kan grubumuz falan.bana soylenen bir donor size ait yani kalan embiriyolar insallah dondurulucak

20220305_173420.jpg
20220305_173404.jpg

Bunlar klinigin yan giris kisni yarinda on k8smini onkapiyi cekicem. icini cekicem herseyi ayrintili cekicem
Yarin klinik tatil simdilik otelde biz kaliyoruz esimle hepsini detaylica cekerim. Eger yalniz hisederseniz merkezde esyali apart var burda kaldiginiz surece oraya gecebilirsiniz dedi ucretsiz dedi bize şok olduk. Burda liret geciyor elindeki dovizleri her kose basinda change ofiste ceviriyosunuz . Sormak istediginiz herseyi yanitlarim. Doktor bizi merkeze yemege goturdu tanitti burasi soyle falan diye yeni geldik cekebildigim kadar foto yolluycam.

Yarin klinik tatil simdilik otelde biz kaliyoruz esimle hepsini detaylica cekerim. Eger yalniz hisederseniz merkezde esyali apart var burda kaldiginiz surece oraya gecebilirsiniz dedi ucretsiz dedi bize şok olduk. Burda liret geciyor elindeki dovizleri her kose basinda change ofiste ceviriyosunuz . Sormak istediginiz herseyi yanitlarim. Doktor bizi merkeze yemege goturdu tanitti burasi soyle falan diye yeni geldik cekebildigim kadar foto yolluycam.
Doktorun tam olarak adını soyadını yazarmısın canım, netten baktığım atlas global da can diye biri yok. Yanlışlık yapmayalım. İletişim numarasını bana özelden yazarmısın, link falan

Saol canim benim amin insallah. Bana soylenen 5.gun embiriyosu eger 3.gune gelirse yapmam dedi embiriliyog dondurum yada baska donorbulur yine cagiririz dedi. Embiriliyog ve can bey denilen doktor klinikte ortakmis bizi sabah embiriliyog ve 1 sofor almaya geldi oyle soyledi 5.gun embiriyosu olmasi icin en iyisiniyapiyorum dedi
Cok guzel yaklasimlari, olmasi gereken.

Geri