Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Batumda da baya klinik var sanırım , New life da var , biz de maalesef Ukraynaya mı üzülelim kendi durumumuza mı şaşırmış vaziyetteyiz. Başımızın çaresine bakmamız lazım. New life ı baya okuyorum yabancı forumlrdanda simdi sizin gittiginiz yere bakayım , boşlukta kaldık yeni yerler bulanlar bilgilendirme yaparsa çok iyi olur hepimiz için
Şuan başı kesilmiş tavuk gibi dolanıyorum, hangi duvara çarpacam bakalım. Hiçbir klinik kiewin yerini tutmayacak biliyorum bir nevi yazı tura atacam kötünün iyisini seçecem. Seçsemde içim rahat etmiyecek onuda biliyorum. Allah'ım sen hakkımızda hayırlı olanı yolumuza doğru kıl amin.

Kizlar canlarim burda cok klinik var benim klinik atlas global can arslan ilk izlenimim ilgi alaka super herseyle ilgilinuyorlar sabah 10 gibi geldik klinigin otelinde dinlendik ilaclarimi tek tek anlatti diktor igne yi onlar yapiyor ucretsiz merkeze getirip götürüyorlar ucretsiz beni gelince doktor bey evden geldi muayene etti guzel dedi simdilik bir hafta kalicaz unsallah kizlar rabbim kimmseninkucaginu bos birakmasin

Batumda da baya klinik var sanırım , New life da var , biz de maalesef Ukraynaya mı üzülelim kendi durumumuza mı şaşırmış vaziyetteyiz. Başımızın çaresine bakmamız lazım. New life ı baya okuyorum yabancı forumlrdanda simdi sizin gittiginiz yere bakayım , boşlukta kaldık yeni yerler bulanlar bilgilendirme yaparsa çok iyi olur hepimiz için
Benim karat vermem cok zor oldu kievede savas cikinca esim vazgecti bu klinikte deneyen ve hamile kalan arkadasim oldu. Bide parasi uygun geldu. O yuzden geldik.

Hangi klinik adı ne ? İnternetten bakalım araştıralım? Tüm deneyimlerini yaz canım, donörleri kendinmi seçiyorsun ? Verdiğin ücrete neler dahil? Otel yeme içme havaalanından alma? Yaz işte herşeyi yaz canım Kiew savaşından dolayı ortada kaldık napacağımızı bilemiyoruz
Atlas global diye geciyor adi. Verdigim 4000 dolara klinik karsilama getirme goturme kalacak yer ucretsiz kaldigimiz otel klinigin ustu odada klima tv yatak balkon var

Tedavin hayirli olsun. Gonlunden gectigi kadar saglikli bebegin olsun
Batum sana versin evinin isigini..
3.gun mu,5.gun mu embriyo transferi yapiyorlar? Dondurulma sansi var mi?
Saol canim benim amin insallah. Bana soylenen 5.gun embiriyosu eger 3.gune gelirse yapmam dedi embiriliyog dondurum yada baska donorbulur yine cagiririz dedi. Embiriliyog ve can bey denilen doktor klinikte ortakmis bizi sabah embiriliyog ve 1 sofor almaya geldi oyle soyledi 5.gun embiriyosu olmasi icin en iyisiniyapiyorum dedi

Şuan başı kesilmiş tavuk gibi dolanıyorum, hangi duvara çarpacam bakalım. Hiçbir klinik kiewin yerini tutmayacak biliyorum bir nevi yazı tura atacam kötünün iyisini seçecem. Seçsemde içim rahat etmiyecek onuda biliyorum. Allah'ım sen hakkımızda hayırlı olanı yolumuza doğru kıl amin.
Aynen öyle , Yunanistanda var oraya bakıyorduk , bi de prag . Şimdi batumu da araştırıyoruz

Kizlar canlarim burda cok klinik var benim klinik atlas global can arslan ilk izlenimim ilgi alaka super herseyle ilgilinuyorlar sabah 10 gibi geldik klinigin otelinde dinlendik ilaclarimi tek tek anlatti diktor igne yi onlar yapiyor ucretsiz merkeze getirip götürüyorlar ucretsiz beni gelince doktor bey evden geldi muayene etti guzel dedi simdilik bir hafta kalicaz unsallah kizlar rabbim kimmseninkucaginu bos birakmasin
Eftalios tekrardan hayırlı olsun canım. Peki kliniğin yumurta toplama sistemi nasıl?yani bir donörden oluşan tüm yumurta sanamı ait oluyor? Yumurta garanti sayısımı veriyorlar yoksa embriyo sayısı garantisimi veriyorlar? Kalan embriyolarını dondura biliyormusun? Donörleri görme seçme şansında varmı? Çok uzun oldu kusura bakma lütfen cevaplarsan sevinirim.

Geri