Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Anaaaam kız büyüdünz mü maaşallah siz o kadar??Rabbim kucağına almayı nasip etsn inşallah bitanem.Eğer bnm bebeğim de ölmeseydi perşembe günü 11'i bitircektk🙁🙁bazen çok güçlü oluyorum bazen böle içim bi tuhaf oluyo gözlerim doluyo ağlamak istiyorum.Ben RABBİME güveniyorum beni bekletemeycek sağlıkla hayırlı bi şekilde kavuşcam kuzuma ama insan kedisini ya da kuşunu kaybetse bile ne kadar üzülüyo.Ben bebeğimi kaybettim yani.Cnm bnm hiç kafana takma herşey yolunda olucak inşallah.Bebeğine kavuşucaksn sağlıcakla ALLAHN iznyle.Bol dua et bebişine annesi.Mevlam bağışlasn güzel yavrunu.Çok öpüyorum seni de kuzuşunu da.Bana da dua et bitanem bol bol emi??Hayırlı haberleri tekrar vereyim ALLAHN iznyle diye

rabbim bebişini sağlıklı bir şek,lde kucağına almayı nasip etsin

Gönlümüze göre ver MEVLAM.Kimseyi çocuk hasretyle yakma,kimsenn göbüşünü de kucağına da evini de çocuksuz bırakma..Bizleri evlat hasretiyle imtihan etme İNŞALLAAAAAAAAAAAAAAAH.Evlatlarımızla da imtihan etme,sağlıkla sıhatle doğsunlar sana layık bir kul olsunlar.Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

yazdıklarınızı okudum o dua hakkında olumlu cevap yok sanırım
valla ben takıyorum 5 6 aydır kafamı dolduruyorum bunula ne zman gelecek dıe gel artık gel ya
demek ki sen le aynızamanda başladık çalışmalara bizde kasımdan bu yana deniyoruz. kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın. hayatını benimle paylaşır mısın...

canım benimde 9 nisanda olmam gerekiyor ama senin kadar kuvvetli agrı yaşamıyorum..kasıklarımda hafif hafif agrı var.

keşke canım o güzel haberi duymayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam🙁( rabbim isteyen herkese nasip etsin kavuşalım bebişlerimize
AMİİİİİN CANIM NE UTANGAÇ BEBİŞ MİŞ BİZİMKİNLER YA GÖSTERMEDİLER GİTTİ KENDİLERİNİ.
BENDENDE AMİİİN CANCAGIZIM HAKİKATEN YAŞAYAMAYAN BİLEMİYOR BU SIKINTILARI

kızlar size bomba haberlerim var.Az önce idrar testi yaptım.Adetime 4 gün var hesabıma göre çok ince bir 2. çizgi çıktı yarın kan testine gidiyorum.Ne olur bana dua edin yarın haberleşiriz.Öptüm.

canim insallah hayirli bir haber alirsin senin umudunu kirmak istemem ama adet olacagin ilk hafta idrar testi yaparsan yine 2 cizgi cikiyormus hatta birisi tam oteki ince olarak kendini gosteriyormus insallah yaniliyorumdur bu yazdiklarimda hadi hayirli haberini bekliyoruz.

Yok yok bende adetime 1 gün kala yaptm ikinci çizgi silikti.ALLAH büyük cnm🙂