Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ya kızlar vallahi ben artık korkmaya başladım.Eğer hamile değilsem ilk defa hayatımda böyle uzun süreli bir ağrı yaşıyorum.Karnımın alt tarafı çok gergin hafif şiş.Oturken kalkmaya çalıştığımda eğilip kalkarken tarif edemediğim kramp sancı ağrı gibi birşey oluyor.Eğer regli olursam haftaya 3.günü hormon testi yaptırmaya gidicem.Umarım bir hastalık değildir.Bebiştir.Bende geçen hafta 2 gün akşam dokuzlara kadar ağır bir temizlik yaptım.Umarım kötü birşey yoktur.

belkide hamişsindir kötü düşünme bence bende bu ay olmadım doktor ilaç verdi onu içince oldum ama bir sorun yok allaha şükür merak etme sendede yoktur

belkide hamişsindir kötü düşünme bence bende bu ay olmadım doktor ilaç verdi onu içince oldum ama bir sorun yok allaha şükür merak etme sendede yoktur

Ya inşallah öyledir ne bileyim korkuyorum.Kimseyede söyleyemiyorum.her ay birşeyler hissedip anneme kardeşlerime söylüyorum fos çıkıyor.Birtek buraya yazıyorum içimdekileri.eğer hamileysem çok büyük süpriz olur.hepimiz bu ay güzel süpriz haberler alırız inşallah.

Rabbim isteyen herkese anne olmayı naip etsin....
Bende bugün tam 10 haftalık oldum Rabbimin izni ile....
2hafta sonra 2li tarama testimiz var... Hamile kalana kadar heray korku oluyordu kaldımmı kalmadımmı diye şimdide her kontrolden once acaba hersey yolunda mı değilmi paniği yasamaktayım !!!

canim senin adina cok sevindim rabbim sana saglikli bir bebis versin ve ilerdede hayirli evlat olsun insallah amin.

annelik her kadinin hakkidir canim rabbim tum bebek bekleyenlerin yuzunu guldursun amin allah senden de razi olsun canim hamileliginin tadini cikar eminimki guzel bir duygudur!

Geri