Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

olacak olacak takmayın dıyene bakın ben delı olcam yakında ama tatıle cıkacam ınsalllah ııı geleck bana calısmalardan sonra belkıde melegım tatılde tutunacak anneye oyyyyyyyyyy ne guzel olur gezmeye gıdıom opuyom hepınızı

İyi tatiller melodi, tatilde bebegi düşnme gezip eylenmene bak ... 🙂

hamile kalmak için dua

"Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)" KIZLAR BU DUA HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM HİÇ DUYDUNUZ MU VE SİZCE İLİŞKİYE BİSMİLLAH YAZISIYLA GİRMEK SAKINCALI MIDIR LÜTFEN EEEL CEVAP

Ne kadar doğru bende bilmem ama, duymuştum "besmelesiz" falan diye, hani işte huysuz insanlar için söylenir 🙂

beklenenbebişim canım kan testi yaptırsana hadi inş karnındadır meleğin canım yaa🙂

çitoscuğum istersen kanın olduğu günü 1 olarak say ya da ikisi ile de int.te hesapla ona göre yazalım yeni tarihini🙂 Allah inş çabalarını boşa çıkartmaz güzelim..

bembeyaz, yasemin kızlar siz de umutsuzluğa kapılmayın elbet gelecek bebeklerimiz..

melodi ve sheker_shey güzeller sizin de bu yolculuğunuz inş bu kez yarım kalmaz, hayırlısıyla bu kez bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız inş..

best dream tatlım hamiş gibisin valla bekliyoruz hayırlı haberlerini🙂

sarı gelin canım Allah tamamına erdirsin gözünüz aydın🙂

mavi kediciğim inş testlerin temiz çıkar da önümüzdeki ay hamiş kalırsın..

adet olan arkadaşlar siz de üzülmeyin yeni umutlar başlıyor, ne yapalım bunda da vardır bir hayır en azından adet olabiliyoruz bu da bir lütuf, inş önümüzdeki ay sevinirsiniz.. bana lütfen yeni adet tarihinizi yazdırın.

Amin Tunacım, üzülmüyoruz yaaaa, bu ay umutlar çok yeşil bakalım nedense içimiz kıpır kıpır, bahardan mı nedir çok çooooooooook çalışcaz bu ayy hahaha

Anne olmadan önce:
Gece ne kadar geç yatacağım ya da sabah ne kadar geç kalkacağımı düşünmezdim.Dişl...erimi fırçalar, saçlarımı uzun uzun tarayabilirdim... Kesintisiz, düşüncesiz uyu...yabilmenin kıymetini bilmezdim.Evimi her gün temizlerdi...m. Hatta süsler, püsler, küçük dekorasyon oyunları yapardım. Evimi dağıtacak şeylerin küçük oyuncaklar, yırtık kağıtlar olacağı aklıma bile gelmezdi...

Saksılarımın zehirli olup olmadığını düşünmemiştim bile. Ya da banyoda duran el sabununun bir içecek gözüyle görülebileceğini... Üzerime bu kadar işeneceğini, kusulacağını ve daha da ilginci bundan rahatsız olmayacağımı bilemezdim. Gaz çıkartmanın eğlenceli tarafını göremezdim.

Ağlayan bir bebeği aşısı yapılsın ya da test için kan alınacak diye böğüre böğüre kucağımda sıkabileceğimi bilmezdim. Ağlamaklı gözlere bakıp ağlayabileceğimi, minik bir tebessümden büyük mutluluklar yaşayabileceğimi düşünemezdim. Saatlerce uyuyan bir bebeği seyretmek için uyanık kalabileceğimi...

Kalbimin vücudumun dışında bir yerlerde olabileceğini... Aç bir bebeği doyurmanın insanın ruhunu nasıl doyurabildiğini.. Bir anne ile çocuğunun arasındaki bağın göbek bağından çok daha sağlam olduğunu... Bu kadar küçük bir bedenin bu kadar büyük bir huzur verebileceğini...Düşünemezdim...

Bütün bir gece boyunca, hatta geceler boyunca her şeyin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmek için 10 dakikada bir uyanacağıma.Kapılardan nefes sesi dinleyeceğime.Başkasının öksürüklerinin ciğerimi parçalayabileceğine.Bir insan öpücüğünün kesilen parmağımın acısını dindirebileceğine.İnanamazdım.... İyiki bana bu duyg...uları yaşatıyorsun iyiki benimsin bebeğim....

BİZDE TATACAKMIYIZ BU ANLARI KIZLAR.....

Tabikide Melodicim, başımıza birkere kötü birşey geldi diye sürekli gelecek değil ya, umutlu olduktan kararlı olduktan sonra Allahım bizede yaşatacak bu güzel duyguları inşallah merak etme sen 🙂

bugün doktora gittim hormn testi yaptı ve değerlerim normalmiş bir sorun yok çalşmalara devam edin dedi adet düzenleyiciler hamileliği engelliyormuş o yüzden yazmayalım sana dedi sorun olmaz düzensiz olan kadınlar 2 ayda bir bile regl olsan hamile kalırsın dedi

ya kızlar vallahi ben artık korkmaya başladım.Eğer hamile değilsem ilk defa hayatımda böyle uzun süreli bir ağrı yaşıyorum.Karnımın alt tarafı çok gergin hafif şiş.Oturken kalkmaya çalıştığımda eğilip kalkarken tarif edemediğim kramp sancı ağrı gibi birşey oluyor.Eğer regli olursam haftaya 3.günü hormon testi yaptırmaya gidicem.Umarım bir hastalık değildir.Bebiştir.Bende geçen hafta 2 gün akşam dokuzlara kadar ağır bir temizlik yaptım.Umarım kötü birşey yoktur.

Geri