Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canlarım sizleride iki dakka boş bırakmaya gelmiyor dolduruyorsunuz hemen syfaları aynen öyle canım ya kendimi dinlemekten yoruldum artık.sanki hep kasıklarım agrısın istiyorum. sabır sabır sabır yapscagımız tek şey bu hayırlısı

bi test yap istersen sevde şikayetlerin kuvvetli gibi. of of bende hiçbir belirti yok

ah bi kafamdan atabilsem zayen çitosum sorun çözülecek aama olmuyo çıkaramıyorum.inşallah senin içinde yeni yeni umutlara gebe olur. bütün duaları sizinle

benimde günüme 5 gün var ama yok yok.senin belirtilerde kuvvetli. inşallah yeni hamişimiz sensindir

yasemincim merhaba ben çocuk gelişim uzmanıyım ve 8 aylık evliyim 2 aydır korunmuyorduk ve ilk ay olmadı bu ay hamileyim..
(bu arada bu ay bacaklarımı havaya dikip 20-30 dakika bekledim ve hiç yıkamadım sabaha kadar,gün aşırı ilişkiye girdik ve sonuç olumlu)
ben hamileliğin maşallah tüm belirtilerini yaşıyorum mide bulşantısı haric anlatayım belki yardımcı olurum bebek isteyenlere....
yumurtladığımı tahmin ettim günden sonra kasıklarımda batmalar ağrılar,gaz sancısı,özellikle göğüslerim çok değişti damarları çıktı şişti ve kol altımdaki süt bezleri acımaya şişmeye başladı birde bel ağrım çok oldu(tabi bu adetie 2 hafta kala) adetime 3-5 gün varken ise göğüs uçlarım koyulaştı ve acıdı kasıklarımda karmplar oldu hala daha sanki ishal olmuşum gibi birden girip çıkıo biraz canım yanıo... dün olmam gerekliydi adet olmadı bende idrar testi yapğtım pozitif çıktı yarında kan testim var... allah herekse tatlı bebişler versin...

Allah tamamına erdirsin, ne güzel Allahım fazla bekletmemiş seni 🙂

Tunacım ne havber? Hayatım 2 Mayıs Benim yeni tarih...