Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar selam.bu ay özellikle bir değişiklik hissediyorum.Alt karnım çok gergin.Sağ kasığımda bir ağrı oluyor zaman zaman.Oturup kalkarken sanki bir baskı oluyor içeri.Komik 😀 ayrıca karnımı içeri çekincede hafif bir sancı var.Yani ya idrar yollarımı üşüttüm yada hamile olabilirim okuduklarıma göre.Allahım inşallah öyledir.

kızlar az önce regl oldum.. Bu testler gayet dogru cıkıyor bunu ögrenmıs olduk, zaten haftasonu yaptıgım test de negatif cıkmıstı. Belirtiler de üşütmekten kaynaklanmıs demek ki🙁 bu ay son denememiz olacak olmazsa gelin demişti doktor, sonrasında tekrar doktorun yolunu tutacagız.

melek topiklerim nasılmış varmı bi değişiklik meleklerim ? inş hepinizden hayırlı haberler gelcek RABBİMİN izniyle bizim topik 1 numara 🙂)) haydi topik melekleri gelsin güzel heberler 🙂))

hazirancım inşallah önümüzdeki ay son denemeniz olur ve hamiş olursun.güzelim ama erken olmadınmı sen ya günümüz aynıydı çünkü 6 nisandı öyle hatırlıyorum.işte bu sitres bizi erken regl yapıo ben onu anladım.bende heran olabilirim öyle hissediyorum.bende eğer regl olursam doktor çağırdı gidicem bakalım neyapıcak ne vericek merakediyorum.hayırlısı olsun

melek topiklerim nasılmış varmı bi değişiklik meleklerim ? inş hepinizden hayırlı haberler gelcek RABBİMİN izniyle bizim topik 1 numara 🙂)) haydi topik melekleri gelsin güzel heberler 🙂))

hamile olduğuna okadar çok sevindimki anlatamam salkım.uzun süredir takipediyodum hepinizi güzel haberlerinizle bende hamile olmuşum gibi mutlu oldum.inşallah rabbim sağlıklısıyla kucağına almanı nasip eder

ya bendede aynı şikayetler var benimde sol kasığım 1 haftadan fazla oldu çok şiddetli ağrıyor hani diyorum üşütme olsa komple ağrımazmıydı.göğüslerim benim hep şişerdi ama busefer ağrıyoda.ya inşallah bu belirtiler gebelik belirtisidir.beyaz akıntıda çok oluyomuş normalde bende fazlasıyla var sendede varmı güzelim merakettim

Yok canım erken degıl tam zamanında 28 gun oldu bugun. gecen ay ilk gun lekelenme oldugu için lekelenmenın degıl de kanamanın tam başladıgı tarıhı yazdırmıstım buraya. Tam gununde ve saatinde geldi valla🙂 çok dakiktir kendisi 28.gun oldu mu beliriveriyor böyle 🙂

tam zamanında olmasıda çok güzel bişey tatlım sende zaten biliyosundur herşeyin normal bile olsa regl düzensiz olursa hamile kalma olasılığı çok düşüyo.hayırlısı olsun be güzelim bakalım benimki napıcak beni şaşırtıcakmı benim 6 nisan🙂

canım ya bu preseed nasıl bişey nasıl kullanılıyo ve nasıl sipariş veriyosun ne iyi geliyoda hamile kalmaya yardımcı oluyo çok soru sordum ama beni aydınlatabilirsen sevinirim.bukonuda hiçbilgim yokta

Ya sorma canım bende de inanılmaz akıntım var.Göğüsleriminde tamamı değil sadece göğüs uçlarım acıyor dokunamıyorum bile.Yani hayırlısı diyorum.Benim 4 günüm var sabırla bekliyorum.İnşallah hayırlı haberler alırız.