Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Agzından bal damlıyor 🙂canım benim keşke bitanem ne mutlu olurdum tahmin edebiliyorsundur, ama test yaptım dun negatifti 🙁 gerci 3 gun once yaptım testi ama.Ne diyelim inşallah hislerin dogru cıkar 🙂
Bebem bnmmmm inşallah bitanem inşallah.Sabırla herşey olur hiç merak etme.Hislerim her zaman doğru çıkmasa da genelde 6.hissim kuvvetlidir.Rüyalarım falan da çıkar o yüzden ailem anlattrmaz bana rüyalarımı.Şimdi kötü bi rüya gördğümde anlatmyorum.Çünkü en son bebeimn öldğünü rüyamda görmştm doktora gttiğimz günün sabahnda ağladım namazdan snra yatamadm snra uyudğumda da eşim 2 aylıkken bebeğimi karnmda alıyo falan snra kuzum ağlıyo ben ağlıyorum.Ne bilim işte öle.Göbüşüme düştğünde de mektup yazmştm daha var oldunu bilmeden HOŞGELDİN BEBEĞİM... diye bi mektuptu.Aldı eşim kaldırdı o mektubu falan ama diceğim bu bitanem.RABBİM ne verrse hayırlısını versn.Bebeğimi kaybedeli 1 hafta oldu ama ben yine inanıyorum ki 2.hamilelğim çok güzel olucak,sağlıklı sıhatli imanlı ahlaklı bi bebeğe kavuşucam ALLAHN iznyle.Nolur sizlerde asla pes etmeyn MEVLAM çok büyük.Şuan geçmişe bakmıyorum,ikinci bebeğim için sağlığıma,yememe içmeme bakıyorum çünkü gelecek olan kuzumn suçu yok.Anaaaaam yirim ben onu yirimmmmm mucks mucks

canım benim hayatta insan herşeyle karşılaşabiliyor. Eminim çok yakında gelecektir bebişin. Allah hepimize güzel haberlerle sevinmeyi nasip etsin. Önce hamilelik haberimizi paylaşalım sonra hayırlı dogum haberlerimizi sonra da bebişlerimizin resimlerini gosterirriz hepimiz birbirimize inşallahhh.🙂

Slm kızlar yemeğimi yedim biraz da yazdıklarınızı okuyayım dedim ama yetişemiyorum ne hızlısınız 😀 okuyamadım yaa çoğunu, eeeeeee varmı hafta başında güzel haberimiz 🙂

sheker_shey, defne inşallah bu pozitif enerjiniz bizleride etkiler. İnşallah sizin söylediğiniz gibidir herşey. Sırayla herkez hamiş haberlerini verir bize...

yaseminnnnnnn bizde belirti yok o zaman hamilelik falan olursa süpriz olacak değilmi?

benmde adetime 2 gün kaldı kızlar göğüsleri acıyo ağızımda kötü bi tat var ama herşey pisikolojikte olabilir hatta kasımda kasılmalar bile var üstüne bide adet düzensizliğim var geçen ay 16 gün geçtikten sonra adet oldum yani daha çok beklicem test yapmak için ya siz beni bırakın yola devam edin🙂allah gönlümüze göre versin

bu ay benim de hissettiğim belirtiler vardı kasıklarımda 1 haftadır batmalar mide bulantısı , midede kazınma. Gögüslerde arada sızlama filan öyle olunca dayanamayıp erken yaptım testi. ama çıkmadı bişey.
hakkımıza hayırlısı bakalım kimlerden alıcaz bu ay hamişlik mujdelerini 🙂

Canım ben denedim
yav zaten karbonat köpürüyor idrarda zaten asitli yüzbin baloncuk çıktı
ha azcık sabırlı ol diyecem ama anlıyorum zor iş vesselam pc de otur oyalan günlerin geçmesini bekle canım her şeyin hayırlısı olsun🙂

Kızlar size bişi sorucam benim adetim bitti bitecek yarın tamamen kesilir, ama hayatımda ilk kez adetli iken tekrar gögüslerim aşırı derecede ağrı ve acı yapmaşa başladı 3 gündür kopuyorlar, nedenini bilen yada başına gelen varmı 😕

Bu arada hepinize merhaba
kızlar ümidinizi kırmak istemiyorum ama lütfen kendinizi şartlandırmayın valla sonra olmayınca çok üzülüyoruz geçen gün her şeyi denememe rağmen olmadı.Ve üç gün midem bulandı gögüslerim şişti yani hepsi boş çıktı.Biz bekliyoz diye naz yapıyolar bebişler olacak inşallah sabırlı olalım.Heycan ve streste erken regl olmanızı sağlar kafanızdan atmya bakın 🙂

Bu arada bu gün preseed satan danışmanla görüştüm preseed hamile kalmaya gerçekten yardımcı oluyormuş.Netten okuduklarımla yetinmek istemedim🙂İki kutu sipariş ettim inşallah rabbim sebep kılsın 🙂

Bir şey desem inanırmısın benimde bu ay öyle😀 kendimle konuşuyom niye böyle oldu hayıt içiyoruz ya hormonları dengeliyo hani ben ona bağlıyom