Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar öksürükten ölüyorummmm
günüme 1 hafta var ve eger bebek varsa bilmiyorum, o yüzden ilaç kullanmak istemıyorumm.ne yapacam akıl verın 1 hafta daha sıkmak istiyorum dişimi.ne ii gelir öksürüğe.bu durumda bıle inş hamileyimdir.değilse daha da kötü olacam.1 haftam var.akıl verın kızlarrr

Canım sanada geçmiş olsun ballı ılık su iç bol tarçınlı süt iç bunlar bir nebzede olsa öksürüğünü azaltır.Rabbim hakında hayırlısını versin

mrb kızlar bayadır gremiodm sınavlara çalışmaktan öncelikle tebrik ederm seni esinerkan bende psikolojikmi bilmiorm ama belirtiler yaşıyorm ama pekde umutlanmak istemyorm yarn test yapcm bakalm merakdan öldüm iiyce

Canım sanada geçmiş olsun ballı ılık su iç bol tarçınlı süt iç bunlar bir nebzede olsa öksürüğünü azaltır.Rabbim hakında hayırlısını versin

sağol çitos
dedıklerınızı yapıyyorum.hatta şimdi ballı ılık su yapmaya kalkıyorum.ama daha da önemlisi inş hamileyimdir.kaldı 6 gün.degılse hastanelik olacam zaten kafayıı yiyecem artık..korkuyorum.

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.tuvanna....................şubat :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:

4.esinerkan................mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt. Ne güzel süpriz oldu🙂
5.burju........................mart :nazar:

6.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı 🙂

4.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı 🙂

5.çölmeleği...........26-31 mart ??? Mardin/Midyat 19 Hamiş adayı 🙂

6.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı 🙂

7.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33 Hamiş adayı 🙂

8.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
9.sea34.................5 nisan
10.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
11.best_dream..............8 nisan
12.sılam_nisa................8 nisan
13.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
14.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur
15.mawişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
16.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
17.aymelek............17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

18.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
19.berna24................18 nisan
20.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
21.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
22.baharrrımmm...............? Ardahan Güzellik uzmanı
23.kraliçearı...............26 nisan
24.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
25.melodi_cn...............30 nisan
İstanbul 25 Ev hanımı

26.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
27.çitos....................?

sheker_shey...............? Arkadaşımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verir...

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

selam kızlar nasılsınız varmı gelişmesi olan.ben dün lekelenme gördüm zannettim yada gerçekten lekelenmeydı yada değildi bilmiyorum kafayı yedim beklemekten.bu sabah idrar yaptım negati.hayırlısı olsun🙂 Hala regl gelmedi
ay hadi inş hamişsindir tatlım, bak bakalım belki yerleşmedir🙂))))
kızlar hepinizin yazdıklarını bir bir okudum 😀 tunanın dediği gibi aramızda çok büyük gönül bağı var allah bozmasın diyorum ve biz doktora gittik bugün bebeğimle 😀 herşey yolunda 2 hafta sonra yine gidicem tam göremedik doğal olarak ama bir sorun yok allahtan ilk bebekte sorun olduğu için biraz dikkat etmem gerekliymiş ve takip altında olucaz ilk 3 ay çok önemliymiş çünkü folik asit kullanıyodum zaten şimdi yine devam ediyorumm bol bol su ve portakal önerdi doktorumm😀 allahıımmm bu duyguyu yaşak isteyen herkese taddırsın inş sizşerinde bu günlerini görücez kızlar allah sizlerede versin inanın duamdasınız ve son olarak sitemizde madur olan biri var😀 4 aylık hamişmiş ama hamiş melek yazmıyomuş galiba benim açtığım sayfada yazmış esmer_melek22 oda hamiş melek yazmadılar bana dedi ama üzüldüm şimdi ben adminlere sesleniyorummm😀 esmeri hamiş yapabilirmisiniz ????? ve tekrar i hafta sonları kızlar sizi seviyorummm...
canım benim, böyle sizin gibi hamişler de gelince topik daha da güzel oluyor🙂 bebeğinin iyi olmasına çok sevindim, ultrasonda onu sağlıklı görmek harika bir duygu, Allah kucağına da almayı nasip etsin ve tüm isteyenlere bu duyguyu tattırsın inş.

melodi güzelim sen de bomba gibi hazırlanıyosun bakalım, inş bu ay gelir meleğin, bu arada şehir değişiklikliği de sana iyi gelir canım kafanı dağıtmış olursun..

Kızlar merhaba nasılsınız?Sizlere bir şey sormak istiyorum.Benim regilim saat gibi hiç şaşmaz lekenin gelmesiyle yarım saate kalmadan regilimgeliyor.Bu sefer ayın 31 de leke geldi ama daha dün regilim başladı.İşin diğer ilginç tarafı ben her ay sancıdan geberiyorum ve bir ay bitmeden öbür ayın korkusu başlıyor hayatımı regilime göre düzenliyorum bir yere gidilecekse asla regil tarihine denk gelmiycek şekilde ayarlıyom o derece acı çekiyorum.Ama ayın 31 kadar gögüslerim şişti ara ara sancılar geldi lekeden sonra hiç sncım olmadı taki dün regilim tam gelene kadar bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tunacım regil tarihini şimdi kaç yazıcaz genelde lekenin görüldüğü gün ama daha dün tam geldi kafam karıştı 😕 umarım nisan ayı hepimize uğurlu gelir.Bu arada kızlar hamile kalmak için neler yapıyorsunuz paylaşırmısınız?
Ben mart ayında süt ve maydanoz buharına oturdum.Hayıt adaçayı içtim.Ballı tarçınlı karaçörekotlu karanfilli polenli karışım yedim destek haplar aldım.Preseed kullandım..Haytta koca karı işlerine itibar etmezdim ama anladımki insan mecbur olunca denemeyeceği şey yok.Hayatımda 1 kez nane limon içtim iğreniyodum bitkisel ilaçlardan şimdi midem çöp konteynırına döndü😕 İnşallah rabbim bize merhamaet eder bizleri bu meyveden mahrum bırakmaz.Şu ölü evi gibi sessiz olan evlerimiz çocuk sesleriyle inler de monotonluktan kurtuluruz..Tabi öncelikle Allahtan hayırlısını diliyoruz ve eli ayağı düzgün bir evlat.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın aminn..İyi pazarlar hepinize🙂

Geri