Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mrb canımmm aminnn tşkler Allah sizlere de nasip etsin. maşallah büyüdünüz siz de sevndim oğluşunun iyi olmasına🙂 ben sadece hastaneye gelenlere şeker almıştım Allah izin verirse 40 mevlüdüne daha detaylı düşünüyorum.

canlarım selamlar🙂 nasılsınız bakalım? ayyy haziranla şekerimin nekadar az günü kalmış hayırlısıyla alın bebeklerinizi kucağınıza inş.

tunacım kızın çooooook güzel çokkk.aman nazardeğmesin🙂

melodicim çok sağol canım iyiyim allaha şükür.bir gelişme yok beklemedeyim herzamanki gibi🙂 heray azalan değil artan bir umutla🙂

aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoşgelmişler.
inşallah tez zamanda birbirimize hayırlı,güzel haberler veririz..

Ay Tunacım maşallah kızın çok güzel gerçekten.Bunların kendisi şeker.Almaya ne gerek var aslında.Gelenler zaten muhteşem birşey görüyorlar.Birde üstüne şeker mi verelim.Ama adet olmuş işte.İyi olmanıza çok sevindim.Olgun abimiz tunamız nasıl.Abilik sorumluluğunu üstlendimi 😀 Allah ailenle sağlıklı ömürler versin.Çok öpüyorum.

slm kızlar moralim alt üst oldu
bugün sabah doktora gittim ve muayene olmadan benden kan tahlili istedi kan verdim az önce sonuçlarımı netten öğrendim
0.5-5 maalesef hamile değilim
resmen içim cız etti içimden bişeyler koptu sandım
bunları yazarken bile kendimi tutamıyorum
yarın sabah tekrar gidicem sonucumu göstericem ve adet söktürücü ilaç ile adte olucam adetimin 3.günü tekrar hormon testi yapıcaz ve yumurtalarıma bakılacak yumurtlamam yoksa eğer yumurtlayıcı ilaçlar ile yumurtlama gerçekleştirilcek
çok moralim bozuk yaaa çok mutsuzum akşama eşimde evde yok kendi kendimi yer dururum artık

Asicim üzülme lütfen daha gençsin ve daha yolun başındasın.Bu kadar çabuk pes etmek yok bu yola girdiysen virajlara korkmadan gireceksin her şeye hazırlıklı olucaksın Seni çok iyi anlıyorum (bu arada ben Çitos)Böyle yorumları okuduğum zaman evliliğimin ilk yılları aklıma geliyor ozamanlar sorunumu tek başıma yüklenir acabalarla boğulurdum bak gerek burda gerek çevremizde binlerce insan var anne olamayan ve tedaviyle anne olan İnan bana sende anne olucaksın hayını kbusa çevirme tedavi işi meşagetli iş güçlü olmak zorundasın moralini yüksek tutmalısın sabırlı ol tedavini ol Allaha sığın
Dualrım hepimiz için

Asimmmm kuzum hele bismillah daha yolun başındasın bitanem hemen havlu atmak olur mu??ALLAH büyük bak nice zaman bekleyen kavuşanlar var kuzum yeter ki ALLAH sana da kocana da sağlık versn.Cnm bnm dr sana dememiş ki çocuğun olmayacak dye hamd olsun.Stres herşeyi etkiler sakın stres yapma iii şeyler düşünmeye bak inşallah cnm bol bua oku şeytanın oyununa gelme.İnşallah senn meleğin de gelicek yeter ki sabret stres yapma ve bol dua oku ALLAH büyük bitanem.Kendini de yiyip durma yoksam ben seni yiycem heeee

sağol lalezarım,bugün başladı hastalığım dediğin gibi sanırım kistim var adetim bittiği gibi dokora gitçem bebek hayali gitgide uzaklaşıyor.zaten kurdeşen hastalığım için tedavi görüyorum şimdi kist içinde doğum kontrol hapı verir doktor sanırım bebek olayı bana baya bir uzak🙁sağol canım tekrardan