Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar nasılsınız ben hiç iyi değilim salı günü kontrolümüz vardı ama hiç iyi gitmedi muanede bebeğimde sorun çıktı allahım kimsenin başına vermesin okadar üzgünümki nasıl anlatayım zor toparladım kendimi allahım bebeğime sağlık versin amim çok zor

canım geçmiş olsun, umarım tez vakitte iyileşir, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.. dr. ne dedi?

slm kızlar nasılsnz?bizim bugün pek keyfmz yok dün çok yorulduk heralde yatıyorus oğlumla.çok uykum var ama bi bakaym dedm.
CİEL cnm yazdıklarına baktımda snki bana gebelik ağrılarıymş gibi geldi.Yani gebelik belirtilerinde de yaşanır her an adet olucakmşsn gibi ağrılar.ALLAHTAN hayırlısı cnm umarım sende diğer bekleyenler gibi kavuşursun kuzucuna🙂
Gülandan hayırdır cnm ne oldu bebeğine neyi varmş?anlatta bizde yardmcı olmaya fikir vermeye çalışalm inşallah.ALLAH büyük cnm dr'ların öle her dediğine inanma.
Çitosummm bitanm mesajını aldm bende sana yazdm ama gitmedi snra mawi adminim çıktı senn nicknde.Yazıcam cnm tekrar öptm kocaman seviyorum seni çoook:kiss:

sılam_nisacım geçen cuma merakla hemen neti açtım seni merak etmiştim. aslında nete pek gelemiyorum artık ama zorladım.
yazını okuyunca inanılmaz üzüldüm 🙁((( şu anda da yazarken bile gerçekten çok üzgünüm. o gün okuyunca yazamadım, parmaklarım gitmedi klavyeye...

neylerse rabbim güzel eyler! inşallah bir sonraki uygulama hayırlısıyla bize müjde verir.
rabbim seni ve senin gibi anne olmayı dileyen herkesi sevindirsin inşallah.
dualarım sizinle canım. umudunu yitirmemene de ayrıca çok sevindim.

Merhaba kızlar :kiss: Sheker mesajını bekliorum canım🙂Lalişimm canımm iyilik meleği diye nitelendirilmek ne kadar güzel:kiss:canımsın🙂 Tunacım bebeğin göbüşü düşmüş maşallahh bebeğin resmi sanırım sadece profil resminde var çok tatlı Allahım kuzularınızı bağışlasın
Gevezem doktora git canım muhakak aksatma bende kist olduğunu düşünüyorum sılamm ÇİTOS nicki iptal artık beyza oldum canım öpüyorum kocamannn :kiss:

Geri