Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım lütfen üzülme hamilesin sakın kardeşim anlık bir durum yaşadım gerçekten çok doldum kendimi toparlamaya çalışıyorum ben sizhamiş lerede bizlerede dua ediyorum duanı eksik etme rabbim yavrunu kucağına sağlıcakla versin güzel dileklerin duaların için sağol canım Alah sizlerden razı olsun

Rüyam valla şimdi okudum cnm ne diyeceğimi bilmiyorum.Takvan ve inancın beni geçmiş hamd olsun.Hani sana hayran kaldm demiştin ya,şimdi ben sana daha çok hayran kaldm.Rabbim sana sağlık sıhat versin varya çok güzel yazmşsn bitanem çooook..Ne diyim RABBİM seni bi daha bu şekilde imtihan etmesin kimseyi etmesin inşallah.İnancımz ve şükrümz inşallah hep devam eder.Duayla kal inşallah dualarında beni de unutma cnm

Çitosum önceki yazına cevap bile yazamadım, seni o kadar iyi anlıyorum ki, senin gördüğün rüyanın benzerlerini düşük yaptıktan sonra bende çok gördüm, gözümde yaşlarla çok uyandım, geceler boyu uyamak istemediğim zamanlar oldu yine aynı rüyaları görmekten korktuğum için, gözlerimin altındaki mor halkalar kendimi aynada tanıyamama neden olmaya başladı, kendimi kavanozun içindeki bir böcek gibi hissettiğim zamanlarım o kadar çok oldu ki....

Ama canım benim inanki bu zamanlarda tek destekçim eşimdi, yada ben öyle hissettim, ama tabiki burdaki gerçekten melek arkadaşlarımıda unutmak olmaz...
Rüyam bu konuda çok haklı, harşeyin başı sağlık !.. böyle bir sürü kendime stres yaparak gözümdeki hastalığın atak yapmasına neden oldum, yani işte tam bir kısır döngü, "stres - atak - ilaç - bebeği ertele - bebek olmadıkça - tekrar stres ....................." yaşım artık 40 ve son gittiğim dr. direk tüp için konuştu....

Eşimden sperm tahlili istemişti bugün onuda yaptırdık hareketlileri yine az çıktı, birde böyle bir sorunumuz var...

Canım bunları niye anlattım yalnız olmadığını bil ve kötü hissettiğinde bizleride hatırla ve evet kötünün de kötüü var diyerek biraz umut aşıla kendine...

Şimdi birbirimize destek olme zamanı, açılan dua topiğinde de dediğimiz gibi birbirimize dua okuyacağız, kimin duasının kabul olacağı hiç belli olmaz değil mi canım 🙂

Ayyy kıyamam ben sana canım yaaaaa, inan çok üzüldüm tatlım..
Ama tabikide sonuna kadar haklısın verende alanda Allah...

Ne kadar güçlü olursak olalım, bazı anlarda zayıf düşebiliyoruz. Sende bu gün öyle bir anındaydın, sana bir nebzede olsa etkili olabildiysek ne mutlu bize 🙂

Amin, Çitos amin...

Rab her annenin evladını ona bağışlasın ve her anne olmak isteyen kadına hayırlı evlatlar nasip etsin. BEn inanıyorum ki, günü geldiğinde sen ve diğer tüm Melek'lerimiz burda o güzel haberi verecek.🙂 Vadesini beklerken Rabbim sabrımızı tüketmesin inşallah...

ALLAH seninle olsun Çitos...

Amin canım, Rabbim kimseyi sağlığı ile sınamasın, sınadığına da sabrını versin...

Elbette ki dualarımdasın, adını hatırladıklarımı tek tek sayarım dua ederken, unuttuklarımı da melek'lerin tümü diye gruplandırırım 🙂 Allah'ım O na açtığımız ellerimizi boş çevirmesin...

Canımm iyiki varsınız aynı şeyleri yaşıyoruz evet gerçekten sabır işi bebek işi Allahım yardım etsin ve umarım rüyalarımız gerçek olur bebeğimizi kucağımıza alırız..

Canım benim valla sayen de sayenizde yazdıklarınızla beni çok etkilediniz..Evet bu gün gerçekten kendimi bende tanıyamadım Benim en zayıf ve kendimi çaresiz hissettiğim bir gün yaşadım ağlamaktan başım zonkluyor..Ara ara yine ağladım ama yazdıklarını zı düşünün ce teselli buldum.Allahım kimseyi çaresiz bırakmasın amin.Ayrıca Rüyam senin topikteki desteğin gerçekten çok sevindirici ben gerçekten mutlu oldum Allahta seni her daim mutlu etsin sağlık sıhat versin inşallah

çitoscum canım sana bi olay anlatayım mı. bak bundan yıllar evvel bi arkadaşımın akrabası evlenmiş ve ailenin tek çocuğu tek erkekle. bunlar deniyolar deniyolar olmuyo bebekleri. ne doktorlar ne aktarlar durumlarıda iyi hepsini geziyorlar evler arabalar servetleri çocuk yolunda gidiyor. artık adamın ailesi çocuk olmayınca baskı yapıyor ve kadının üstüne kuma getiriolar o da maşallah pek verimli çıkıyo çocuğu oluyor. ama diğer kadında beraber o da aynı evde yaşıyo.......veeeeeeeeeeeeeeeeeee....... tam 20 yıl sonra kadının kendiliğinden bebişleri oluyor... çıkmadık candan ümit kesilmez. konu tam neydi bilmiyorum ama bu yazını okuyarak cvp verdim cnm. Allahtan ümit kesilmez. bana bak doktor geçen ay ilaç verdi sen çok zor hamile kalırsın dedi ve ben Allahım sağlık sıhat versin 5 haftalık hamileyim doktor bile şaşırdı. ilk bebeğimi kaybettim 4,5 aylıkken suni sancı ile doğum yaptım bebeğimi hissettim... öle acılar çektim ki ve daha 2 yıllık evliyim. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. her sıkıntıdan sonra bi mutluluk vardır. eski alimler sıkıntıya düştükllerinde sevinirlermiş bunun arkasından hayır gelecek diye mutlu olurlarmış. her hayırda bi şer her şerde bi hayır vardır. ümidini kaybetme. inşallah hepimizin dualarıyla seninde çok güzel günlerin olacak bitanem.